Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacze w Angli?
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 20:05 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 16 czerwca 2003, 00:00
Posty: 73
Witam.
Proszę o pomoc i radę a mianowicie gdzie w Anglii a konkretnie w mieście Wakefield można kupić używane wykrywacze i czy to się opłaca w stosunku do ofert na allegro w Polsce. Pytam ponieważ są tam moi znajomi i w niedługim czasie mogli by mi tam coś kupić i przywieźć. I jeszcze jedno pytanie czy są pobierane jakieś opłaty celne za wykrywacze? Z góry dziękuję za wszelkie info i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 22:48 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2006, 18:14
Posty: 1388
Odpowiem tylko na drugą część pytania. Jeśli chodzi o cło to wykrywacz kupiony z karaju należącego do Unii Europejskiej nie podlega ocleniu.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 22:50 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 2 maja 2006, 19:25
Posty: 371
Lokalizacja: Brigadoon
Góral przecież kalkulacja jest prosta: koszt zakupu + kost transportu porównujesz do ceny w Polsce i już wiesz czy warto....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 08:19 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
warto i jak kupowac to tylko uzywke na ebay angielskim,sa tansze niz w polsce i sie oplaca, nawet doliczajac koszty wysylki,mozna czasem kupic whites xlt za 200FFFF wiec warto,polecam,oplat celnych nie ma zadnych bo wszyscy jestesmy w uni europejskiej,pozdr pablo :1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 11:54 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 16 czerwca 2003, 00:00
Posty: 73
I jeszcze jedno pytanko. Prócz ebay gdzie można w Anglii znaleźć jeszcze używane wykrywki ?
Pozdrawiam Góral.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 11:58 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 2 maja 2006, 19:25
Posty: 371
Lokalizacja: Brigadoon
Są firmy które sprzedają używany sprzęt... namiary na nie znajdziesz... na ebay :) Poszukaj użytkowników którzy mają własne sklepy (ebay shop).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 19:36 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 5 stycznia 2005, 19:51
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Używany sprzęt ale również nowe C-Scope http://www.staffsmetaldetectors.co.uk/ dział secondhand a tam odnośnik do sklepu na ebay'u. Ponadto sklepy handlujące nowymi wykrywaczami też maja używane w swojej ofercie niemniej jednak nie w takiej ilości jak sklepik powyżej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL