Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cyklop vs Rutus first
PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 13:17 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
to co w temacie

co mam wybrać , na militaria


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 09:02 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
jezeli cyklop I i rutus to to sa te same wykrywacze !!!!!!!!!!!!!! roznia sie tylko nazwa i iloscia baterii w zasobniku,bardziej polecal bym cyklopa !!!!!!!!!! :1 :1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 10:21 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
a czy cyklop to nie starsza wersja gorzej wykonana ? bo jesli sie nie myle to first wykgrywa w tej konkurencji :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 12:20 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Teraz pytanie czy chodzi Ci o cyklop'a I czy II
Cyklop I to wykrywacz bardzo podobny w działaniu i używaniu di Fishera 555 i jego klonów, czyli klasyczny statyczny VLF z wychyłowym wskaźnikiem- na militarkę powinien mieć niezły zasięg, ale gorzej ze stabilnością i jakością dyskryminacji, no i trzeba wolno sonda przemiatać.
Podobne są do siebie Rutus First Plus i cyklop II- to bardzo zbliżona elektronika, tylko oprogramowanie(co za tym idzie funkcje wykrywacza) inne, lepsze ma plus.
Natomiast Rutus first to ta sama elektronika, co Plus, tylko bez LCD, oraz bez sporej części funkcji Plus'a

Ja prywatnie brałbym First,a zwłaszcza jeżeli ma nowsza sondę(z dziurą), zasilany jest 4-ma bateriami, i ma regulacje balansu gruntu- ponad rok na takim chodziłem, i byłem zadowolony. Zasięgi nie powalają, ale stabilność, skuteczność dyskryminacji, w miarę prosta obsługa, oraz rewelacyjny pin-point w pełni rekompensują to w moim odczuciu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL