https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wykrywacze w Angli?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43062
Strona 1 z 1

Autor:  Góral [ niedziela, 20 maja 2007, 20:05 ]
Tytuł:  Wykrywacze w Angli?

Witam.
Proszę o pomoc i radę a mianowicie gdzie w Anglii a konkretnie w mieście Wakefield można kupić używane wykrywacze i czy to się opłaca w stosunku do ofert na allegro w Polsce. Pytam ponieważ są tam moi znajomi i w niedługim czasie mogli by mi tam coś kupić i przywieźć. I jeszcze jedno pytanie czy są pobierane jakieś opłaty celne za wykrywacze? Z góry dziękuję za wszelkie info i pozdrawiam.

Autor:  vincent_vega_69 [ niedziela, 20 maja 2007, 22:48 ]
Tytuł: 

Odpowiem tylko na drugą część pytania. Jeśli chodzi o cło to wykrywacz kupiony z karaju należącego do Unii Europejskiej nie podlega ocleniu.

Pozdrawiam.

Autor:  cooger [ niedziela, 20 maja 2007, 22:50 ]
Tytuł: 

Góral przecież kalkulacja jest prosta: koszt zakupu + kost transportu porównujesz do ceny w Polsce i już wiesz czy warto....

Autor:  pablo11 [ poniedziałek, 21 maja 2007, 08:19 ]
Tytuł: 

warto i jak kupowac to tylko uzywke na ebay angielskim,sa tansze niz w polsce i sie oplaca, nawet doliczajac koszty wysylki,mozna czasem kupic whites xlt za 200FFFF wiec warto,polecam,oplat celnych nie ma zadnych bo wszyscy jestesmy w uni europejskiej,pozdr pablo :1 :1 :1

Autor:  Góral [ poniedziałek, 21 maja 2007, 11:54 ]
Tytuł: 

I jeszcze jedno pytanko. Prócz ebay gdzie można w Anglii znaleźć jeszcze używane wykrywki ?
Pozdrawiam Góral.

Autor:  cooger [ poniedziałek, 21 maja 2007, 11:58 ]
Tytuł: 

Są firmy które sprzedają używany sprzęt... namiary na nie znajdziesz... na ebay :) Poszukaj użytkowników którzy mają własne sklepy (ebay shop).

Autor:  folwar [ poniedziałek, 21 maja 2007, 19:36 ]
Tytuł: 

Używany sprzęt ale również nowe C-Scope http://www.staffsmetaldetectors.co.uk/ dział secondhand a tam odnośnik do sklepu na ebay'u. Ponadto sklepy handlujące nowymi wykrywaczami też maja używane w swojej ofercie niemniej jednak nie w takiej ilości jak sklepik powyżej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/