https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywacze w Angli? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43062 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Góral [ niedziela, 20 maja 2007, 20:05 ] |
| Tytuł: | Wykrywacze w Angli? |
Witam. Proszę o pomoc i radę a mianowicie gdzie w Anglii a konkretnie w mieście Wakefield można kupić używane wykrywacze i czy to się opłaca w stosunku do ofert na allegro w Polsce. Pytam ponieważ są tam moi znajomi i w niedługim czasie mogli by mi tam coś kupić i przywieźć. I jeszcze jedno pytanie czy są pobierane jakieś opłaty celne za wykrywacze? Z góry dziękuję za wszelkie info i pozdrawiam. |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ niedziela, 20 maja 2007, 22:48 ] |
| Tytuł: | |
Odpowiem tylko na drugą część pytania. Jeśli chodzi o cło to wykrywacz kupiony z karaju należącego do Unii Europejskiej nie podlega ocleniu. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | cooger [ niedziela, 20 maja 2007, 22:50 ] |
| Tytuł: | |
Góral przecież kalkulacja jest prosta: koszt zakupu + kost transportu porównujesz do ceny w Polsce i już wiesz czy warto.... |
|
| Autor: | pablo11 [ poniedziałek, 21 maja 2007, 08:19 ] |
| Tytuł: | |
warto i jak kupowac to tylko uzywke na ebay angielskim,sa tansze niz w polsce i sie oplaca, nawet doliczajac koszty wysylki,mozna czasem kupic whites xlt za 200FFFF wiec warto,polecam,oplat celnych nie ma zadnych bo wszyscy jestesmy w uni europejskiej,pozdr pablo :1 :1 :1 |
|
| Autor: | Góral [ poniedziałek, 21 maja 2007, 11:54 ] |
| Tytuł: | |
I jeszcze jedno pytanko. Prócz ebay gdzie można w Anglii znaleźć jeszcze używane wykrywki ? Pozdrawiam Góral. |
|
| Autor: | cooger [ poniedziałek, 21 maja 2007, 11:58 ] |
| Tytuł: | |
Są firmy które sprzedają używany sprzęt... namiary na nie znajdziesz... na ebay :) Poszukaj użytkowników którzy mają własne sklepy (ebay shop). |
|
| Autor: | folwar [ poniedziałek, 21 maja 2007, 19:36 ] |
| Tytuł: | |
Używany sprzęt ale również nowe C-Scope http://www.staffsmetaldetectors.co.uk/ dział secondhand a tam odnośnik do sklepu na ebay'u. Ponadto sklepy handlujące nowymi wykrywaczami też maja używane w swojej ofercie niemniej jednak nie w takiej ilości jak sklepik powyżej. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|