Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: md-3010
PostNapisane: wtorek, 22 maja 2007, 21:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 11 maja 2007, 20:17
Posty: 38
Lokalizacja: zadupie
Witam POtrzebujje instrukcji obslugi wykrywwacza md-3010


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 00:44 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 16 kwietnia 2006, 19:31
Posty: 16
Lokalizacja: Tarnów
Witam instrukcji nie posiadam ale jak chcesz to napisz pytanie ktore cie gnebi na jego temat a powiem ci wszystko co wiem (wykrywacz bez obrazy dla dzieci ale bardzo prosty w obsłudze) :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 13:08 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 13:49
Posty: 2401
Lokalizacja: Arschbackenhausen
Witam , pozdrawiam .

Sa dwie wersje instrukcji obslugi :

- bez wkladania baterii do wykrywacza pomalowac go nalezy farba maslujaca dokladnie dobrana do pory roku -
a) zima - kolor bialy ( w przypadku gdy lezy snieg )
b) wiosna / lato kolor zielony
i nastepnie z zamknietymi oczyma nalezy z duzym zamachem wywalic takowy wykrywacz w kierunku botaniki lub odpowiednio do pory roku dobranego celu -
a) zima - zaspa
b) wiosna / lato botanika - krzaki

Drugiej wersji instrukcji nie posiadam juz bo zastosowalem sie do pierwszej :nicnie :hahaha

Pozdrawiam - Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 21:22 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 15 października 2006, 12:00
Posty: 700
Lokalizacja: Niederschlesien
Witam.
Panowie tak nie można. Kolega prosi o pomoc, a robione są ja.. Ma chłop taki wykrywacz na jaki go stać, sam musi zobaczyć co jest wart. Dajmy mu szanse. Jeśli ktos posiada instrukcje tego sprzędu niech mu przesle.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 23:29 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 13:49
Posty: 2401
Lokalizacja: Arschbackenhausen
Witam , pozdrawiam .

Ale kto sobie jaja robi ?

Pokretlo On/Off to wylacznik i mozliwe iz jednoczesnie regulacje czulosci .
Pokretlo Disc to regulacja zdolnosci wykrywacza do ignorowania objektow zelaznych .
Wskaznik pokazywac moze : rodzaj metalu , glebokosc zalegania , stan baterii , ...
Do gniazdka oznaczonego Headphone podlanczamy sluchawki .
Pin Point to przycisk do dokladnej lokalizacji objektu pod ziemia .

Zakladam , ze MD3010 posiada wymienione funkcje jako iz nigdy nie trzymalem tego modelu w dloniach .

Pozdrawiam - Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2007, 20:28 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2007, 01:34
Posty: 163
W nastepnym tygodniu bede mial to ci wysle.Pozdrowienia


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 9 czerwca 2007, 10:33 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 1 września 2005, 21:41
Posty: 58
Lokalizacja: Lasy podwarszawskie
Taaaa, też na początku myślałem, że to wszystko przez brak instrukcji... Ten wykrywacz niestety nie wykrywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL