Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wreszcie jest prawdziwy wykrywacz!!!!!!!!!!!!!!!
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 19:03 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2006, 23:34
Posty: 299
Lokalizacja: slask
http://www.allegro.pl/item198007771_lok ... olsce.html


co wy na to?
czekam na opinie , bo wyglada to naprawde rewelacyjnie!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 19:11 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Było już o tym, poszukaj na forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 19:12 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 21 stycznia 2006, 22:17
Posty: 1178
Lokalizacja: Lublin
To zapewne nowsza wersja Omnitrona ,jak ktoś lubi ,,czarną magię ,, za jedyne 45 000zł ( polecam) lecz nie "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!!. Ciekawe czy u sąsiada w szkatułce też wykryje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 19:47 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2006, 23:34
Posty: 299
Lokalizacja: slask
moim zdaniem , za takie wynalazki , powinno sie wsadzac do kryminału. ciekaw jestem , czy nabywca wystawi pozytywa po transakcji, o ile sie taki frajer znajdzie.az dziw bierze , ze ktos chce takie cuda komentowac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2007, 20:23 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 15 października 2006, 12:00
Posty: 700
Lokalizacja: Niederschlesien
Sądząc po miejscu zamieszkania sprzedającego, z pewnością jest super na wszelkiego rodzaju medaliki :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 czerwca 2007, 08:53 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 19 marca 2006, 12:11
Posty: 881
Lokalizacja: earth
Jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w takie bzdury ?! :n (chyba, że się jest autorem tego ogłoszenia...)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 15:01 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 9 stycznia 2007, 12:58
Posty: 23
Lokalizacja: debiensko
wejdz na strronke proscana to poczytasz o tym niewierz w cuda.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2007, 13:06 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
niestety największą kase idzie zrobić na ludzkiej naiwności :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL