https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| md-3010 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43135 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sysunia [ wtorek, 22 maja 2007, 21:22 ] |
| Tytuł: | md-3010 |
Witam POtrzebujje instrukcji obslugi wykrywwacza md-3010 |
|
| Autor: | Mg-42 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 00:44 ] |
| Tytuł: | |
Witam instrukcji nie posiadam ale jak chcesz to napisz pytanie ktore cie gnebi na jego temat a powiem ci wszystko co wiem (wykrywacz bez obrazy dla dzieci ale bardzo prosty w obsłudze) :( |
|
| Autor: | saper3791 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 13:08 ] |
| Tytuł: | |
Witam , pozdrawiam . Sa dwie wersje instrukcji obslugi : - bez wkladania baterii do wykrywacza pomalowac go nalezy farba maslujaca dokladnie dobrana do pory roku - a) zima - kolor bialy ( w przypadku gdy lezy snieg ) b) wiosna / lato kolor zielony i nastepnie z zamknietymi oczyma nalezy z duzym zamachem wywalic takowy wykrywacz w kierunku botaniki lub odpowiednio do pory roku dobranego celu - a) zima - zaspa b) wiosna / lato botanika - krzaki Drugiej wersji instrukcji nie posiadam juz bo zastosowalem sie do pierwszej :nicnie :hahaha Pozdrawiam - Piotr |
|
| Autor: | Darglo44 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 21:22 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Panowie tak nie można. Kolega prosi o pomoc, a robione są ja.. Ma chłop taki wykrywacz na jaki go stać, sam musi zobaczyć co jest wart. Dajmy mu szanse. Jeśli ktos posiada instrukcje tego sprzędu niech mu przesle. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | saper3791 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
Witam , pozdrawiam . Ale kto sobie jaja robi ? Pokretlo On/Off to wylacznik i mozliwe iz jednoczesnie regulacje czulosci . Pokretlo Disc to regulacja zdolnosci wykrywacza do ignorowania objektow zelaznych . Wskaznik pokazywac moze : rodzaj metalu , glebokosc zalegania , stan baterii , ... Do gniazdka oznaczonego Headphone podlanczamy sluchawki . Pin Point to przycisk do dokladnej lokalizacji objektu pod ziemia . Zakladam , ze MD3010 posiada wymienione funkcje jako iz nigdy nie trzymalem tego modelu w dloniach . Pozdrawiam - Piotr |
|
| Autor: | YAMATO [ piątek, 8 czerwca 2007, 20:28 ] |
| Tytuł: | |
W nastepnym tygodniu bede mial to ci wysle.Pozdrowienia |
|
| Autor: | Barti [ sobota, 9 czerwca 2007, 10:33 ] |
| Tytuł: | |
Taaaa, też na początku myślałem, że to wszystko przez brak instrukcji... Ten wykrywacz niestety nie wykrywa |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|