https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

md-3010
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43135
Strona 1 z 1

Autor:  sysunia [ wtorek, 22 maja 2007, 21:22 ]
Tytuł:  md-3010

Witam POtrzebujje instrukcji obslugi wykrywwacza md-3010

Autor:  Mg-42 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 00:44 ]
Tytuł: 

Witam instrukcji nie posiadam ale jak chcesz to napisz pytanie ktore cie gnebi na jego temat a powiem ci wszystko co wiem (wykrywacz bez obrazy dla dzieci ale bardzo prosty w obsłudze) :(

Autor:  saper3791 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 13:08 ]
Tytuł: 

Witam , pozdrawiam .

Sa dwie wersje instrukcji obslugi :

- bez wkladania baterii do wykrywacza pomalowac go nalezy farba maslujaca dokladnie dobrana do pory roku -
a) zima - kolor bialy ( w przypadku gdy lezy snieg )
b) wiosna / lato kolor zielony
i nastepnie z zamknietymi oczyma nalezy z duzym zamachem wywalic takowy wykrywacz w kierunku botaniki lub odpowiednio do pory roku dobranego celu -
a) zima - zaspa
b) wiosna / lato botanika - krzaki

Drugiej wersji instrukcji nie posiadam juz bo zastosowalem sie do pierwszej :nicnie :hahaha

Pozdrawiam - Piotr

Autor:  Darglo44 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 21:22 ]
Tytuł: 

Witam.
Panowie tak nie można. Kolega prosi o pomoc, a robione są ja.. Ma chłop taki wykrywacz na jaki go stać, sam musi zobaczyć co jest wart. Dajmy mu szanse. Jeśli ktos posiada instrukcje tego sprzędu niech mu przesle.
Pozdrawiam.

Autor:  saper3791 [ czwartek, 7 czerwca 2007, 23:29 ]
Tytuł: 

Witam , pozdrawiam .

Ale kto sobie jaja robi ?

Pokretlo On/Off to wylacznik i mozliwe iz jednoczesnie regulacje czulosci .
Pokretlo Disc to regulacja zdolnosci wykrywacza do ignorowania objektow zelaznych .
Wskaznik pokazywac moze : rodzaj metalu , glebokosc zalegania , stan baterii , ...
Do gniazdka oznaczonego Headphone podlanczamy sluchawki .
Pin Point to przycisk do dokladnej lokalizacji objektu pod ziemia .

Zakladam , ze MD3010 posiada wymienione funkcje jako iz nigdy nie trzymalem tego modelu w dloniach .

Pozdrawiam - Piotr

Autor:  YAMATO [ piątek, 8 czerwca 2007, 20:28 ]
Tytuł: 

W nastepnym tygodniu bede mial to ci wysle.Pozdrowienia

Autor:  Barti [ sobota, 9 czerwca 2007, 10:33 ]
Tytuł: 

Taaaa, też na początku myślałem, że to wszystko przez brak instrukcji... Ten wykrywacz niestety nie wykrywa

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/