Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 14:21 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 20:52
Posty: 262
Lokalizacja: z lasu
z/w


Ostatnio edytowano sobota, 2 czerwca 2007, 17:49 przez blitzmilit, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 14:50 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
blitzmilit napisał(a):
NA RATY!


To ja już wolałbym chodzićze sprzętem za 500zł i stopniowo zmieniać na lepszy, a nie zadłużać się na kilka tysięcy....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 15:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Osoby, które narzekają, że wykrywacze są za drogie zazwyczaj jeżdżą za drogimi samochodami (drogie ubezpieczenia, części, koszt paliwa), palą przynajmniej paczkę papierosów dziennie (ok. 6 zł + niszczenie sobie zdrowia), nadużywają alkoholu (koszt trunków, niszczenie sobie zdrowia zdrowia, koszty społeczne i inne) i co niektórzy niestety biorą miękkie i twarde, a jaki to koszty i konsekwencje powszechnie wiadomo.
O uciechach cielecnych nie wspominając. Wykrywacz wiadomo, same korzyści i każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :))


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 21:21 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
no Denar ma racje :P ja samochodu nie mam, nie palę, wypije z piwko na miesiac, o uciechcach cielesnych nie wspominam :P i było mnie stać na Cibolę :) ale trzeba przyznac ze pomysl autora postu nie glupi, z tym ze aby dostac raty trzeba miec umowe o prace !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 21:22 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 22:53
Posty: 664
Denar napisał(a):
Wykrywacz wiadomo, ............ każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :))


No tego to akurat nie rozumiem :drap No chyba, że dla notorycznego znajdowacza dukatów i talarów :)

Pozdroofki

IdeL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 21:26 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2006, 20:52
Posty: 262
Lokalizacja: z lasu
z/w


Ostatnio edytowano sobota, 2 czerwca 2007, 17:54 przez blitzmilit, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2007, 21:53 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2006, 20:49
Posty: 309
blitzmilit napisał(a):
Czołem!
Wiele osób zadaje pytanie: "co mogę kupić do 500zł?", "co mogę kupić do 1000zł?" "nie stac mnie na droższy"
Oto trzy kroki, które pozwolą Ci kupić maszynę marzeń:


1. kupić dobry wykrywacz za 2000-3000 zł - NA RATY
3. sprzedawac złom i spłacać z tego miesięczne raty

Gwarantuję, że z samego złomu UDA Ci się opłacić raty w wysokości ok. 100zł miesięcznie . Poza tym, czego się nie zrobi dla wykrywki?!! :jump

Pozdro!

Mat
:1

:1

Lepiej raz, a dobrze :1
Ale propo innych uciech ;) :que To po zakupie powinno być tylko lepiej :1
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL