https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| ADX 200 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43254 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | macler22 [ sobota, 26 maja 2007, 14:54 ] |
| Tytuł: | ADX 200 |
witam proszę o opinie a propos tejże wykrywki zastanawiam się nad jej kupnem ale przydałyby się rady i opinię użytkowników od razu piszę że już poszukałem na forum postów dotyczących tejże wykrywki :P może ktoś zaproponuje alternatywę zamiast adx 200 ?? z góry dziękuję za wszelkie info pozdrawiam Macler |
|
| Autor: | Kazik [ niedziela, 27 maja 2007, 14:37 ] |
| Tytuł: | |
od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem adx200. Kupiłem go jako używkę - z uszkodzonym przełącznikiem dyskryminacji, o czym dowiedziałem się później. Ale po wymianie przełącznika zaczął pracować jak należy. Jeśli chcesz zobaczyć jak ten sprzęt śpiewa, zerknij na http://www.youtube.com/watch?v=T5n3FdDC-YU ;) Nie poznałem go jeszcze zbyt dobrze i mam jedynie bezpośrednie porównanie z tesoro eldorado. Jednak już pewne spostrzeżenia mogę zarysować. W porównaniu do tesoro eldorado wykrywacz adx200 charakteryzuje się: -nieco lepszym zasięgiem -nieco gorszą dyskryminacją -prostszą obsługą -cięższą konstrukcją -dłuższym czasem zasilania (8 paluszków) -solidniejszą cewką, lecz mniej finezyjną konstrukcją pozostałych elementów Ogólnie jest to godny sprzęt, o którym w Polsce niewiele słychać, choć z drugiej strony trudno się temu dziwić - ceny w polskim sklepie są kosmiczne (1990zł :/). |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|