https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

ADX 200
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43254
Strona 1 z 1

Autor:  macler22 [ sobota, 26 maja 2007, 14:54 ]
Tytuł:  ADX 200

witam
proszę o opinie a propos tejże wykrywki zastanawiam się nad jej kupnem ale przydałyby się rady i opinię użytkowników

od razu piszę że już poszukałem na forum postów dotyczących tejże wykrywki :P

może ktoś zaproponuje alternatywę zamiast adx 200 ??

z góry dziękuję za wszelkie info

pozdrawiam Macler

Autor:  Kazik [ niedziela, 27 maja 2007, 14:37 ]
Tytuł: 

od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem adx200. Kupiłem go jako używkę - z uszkodzonym przełącznikiem dyskryminacji, o czym dowiedziałem się później. Ale po wymianie przełącznika zaczął pracować jak należy.

Jeśli chcesz zobaczyć jak ten sprzęt śpiewa, zerknij na http://www.youtube.com/watch?v=T5n3FdDC-YU ;)

Nie poznałem go jeszcze zbyt dobrze i mam jedynie bezpośrednie porównanie z tesoro eldorado. Jednak już pewne spostrzeżenia mogę zarysować.

W porównaniu do tesoro eldorado wykrywacz adx200 charakteryzuje się:
-nieco lepszym zasięgiem
-nieco gorszą dyskryminacją
-prostszą obsługą
-cięższą konstrukcją
-dłuższym czasem zasilania (8 paluszków)
-solidniejszą cewką, lecz mniej finezyjną konstrukcją pozostałych elementów

Ogólnie jest to godny sprzęt, o którym w Polsce niewiele słychać, choć z drugiej strony trudno się temu dziwić - ceny w polskim sklepie są kosmiczne (1990zł :/).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/