https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

większa cewka do ace250?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43322
Strona 1 z 1

Autor:  gichin [ poniedziałek, 28 maja 2007, 20:40 ]
Tytuł:  większa cewka do ace250?

proszę kolegów o radę czy można na naszym rynku dostać większa cewkę do ace?
pozdrawiam
gichin

Autor:  Arkadio.IE [ poniedziałek, 28 maja 2007, 20:53 ]
Tytuł: 

Witam :)

Chyba nie ;) ,ale jedyny model to 9x12( 23x30,5) ;)

pozdrawiam

Autor:  pinki# [ poniedziałek, 28 maja 2007, 21:00 ]
Tytuł: 

witam jest większa cewka np. z modelu gtp pasuje,jest także power DD która też pasuje, poczytaj moje posty pozdrawiam. :1

Autor:  Grzebiuszka [ środa, 30 maja 2007, 00:59 ]
Tytuł: 

Jest fabryczna duża cewka do ACE. TUTAJ masz moje testy ACE 250 z małą i dużą cewką. Jak wpiszesz w szukaj-u w dziale "Detektory, magnetometry..." ACE to znajdziesz dużo wątków,również na temat dużej cewki. Pozdrawiam,Grzebiuszka

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/