https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| większa cewka do ace250? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43322 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gichin [ poniedziałek, 28 maja 2007, 20:40 ] |
| Tytuł: | większa cewka do ace250? |
proszę kolegów o radę czy można na naszym rynku dostać większa cewkę do ace? pozdrawiam gichin |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ poniedziałek, 28 maja 2007, 20:53 ] |
| Tytuł: | |
Witam :) Chyba nie ;) ,ale jedyny model to 9x12( 23x30,5) ;) pozdrawiam |
|
| Autor: | pinki# [ poniedziałek, 28 maja 2007, 21:00 ] |
| Tytuł: | |
witam jest większa cewka np. z modelu gtp pasuje,jest także power DD która też pasuje, poczytaj moje posty pozdrawiam. :1 |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ środa, 30 maja 2007, 00:59 ] |
| Tytuł: | |
Jest fabryczna duża cewka do ACE. TUTAJ masz moje testy ACE 250 z małą i dużą cewką. Jak wpiszesz w szukaj-u w dziale "Detektory, magnetometry..." ACE to znajdziesz dużo wątków,również na temat dużej cewki. Pozdrawiam,Grzebiuszka |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|