https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43346
Strona 1 z 1

Autor:  blitzmilit [ wtorek, 29 maja 2007, 14:21 ]
Tytuł:  Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!

z/w

Autor:  michal_kk [ wtorek, 29 maja 2007, 14:50 ]
Tytuł:  Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!

blitzmilit napisał(a):
NA RATY!


To ja już wolałbym chodzićze sprzętem za 500zł i stopniowo zmieniać na lepszy, a nie zadłużać się na kilka tysięcy....

Autor:  Denar [ wtorek, 29 maja 2007, 15:23 ]
Tytuł: 

Osoby, które narzekają, że wykrywacze są za drogie zazwyczaj jeżdżą za drogimi samochodami (drogie ubezpieczenia, części, koszt paliwa), palą przynajmniej paczkę papierosów dziennie (ok. 6 zł + niszczenie sobie zdrowia), nadużywają alkoholu (koszt trunków, niszczenie sobie zdrowia zdrowia, koszty społeczne i inne) i co niektórzy niestety biorą miękkie i twarde, a jaki to koszty i konsekwencje powszechnie wiadomo.
O uciechach cielecnych nie wspominając. Wykrywacz wiadomo, same korzyści i każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :))

Autor:  graf_zero [ wtorek, 29 maja 2007, 21:21 ]
Tytuł: 

no Denar ma racje :P ja samochodu nie mam, nie palę, wypije z piwko na miesiac, o uciechcach cielesnych nie wspominam :P i było mnie stać na Cibolę :) ale trzeba przyznac ze pomysl autora postu nie glupi, z tym ze aby dostac raty trzeba miec umowe o prace !!!

Autor:  IdeL [ wtorek, 29 maja 2007, 21:22 ]
Tytuł: 

Denar napisał(a):
Wykrywacz wiadomo, ............ każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :))


No tego to akurat nie rozumiem :drap No chyba, że dla notorycznego znajdowacza dukatów i talarów :)

Pozdroofki

IdeL

Autor:  blitzmilit [ wtorek, 29 maja 2007, 21:26 ]
Tytuł: 

z/w

Autor:  Arkadio.IE [ wtorek, 29 maja 2007, 21:53 ]
Tytuł:  Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura!

blitzmilit napisał(a):
Czołem!
Wiele osób zadaje pytanie: "co mogę kupić do 500zł?", "co mogę kupić do 1000zł?" "nie stac mnie na droższy"
Oto trzy kroki, które pozwolą Ci kupić maszynę marzeń:


1. kupić dobry wykrywacz za 2000-3000 zł - NA RATY
3. sprzedawac złom i spłacać z tego miesięczne raty

Gwarantuję, że z samego złomu UDA Ci się opłacić raty w wysokości ok. 100zł miesięcznie . Poza tym, czego się nie zrobi dla wykrywki?!! :jump

Pozdro!

Mat
:1

:1

Lepiej raz, a dobrze :1
Ale propo innych uciech ;) :que To po zakupie powinno być tylko lepiej :1
pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/