https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura! https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43346 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | blitzmilit [ wtorek, 29 maja 2007, 14:21 ] |
| Tytuł: | Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura! |
z/w |
|
| Autor: | michal_kk [ wtorek, 29 maja 2007, 14:50 ] |
| Tytuł: | Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura! |
blitzmilit napisał(a): NA RATY!
To ja już wolałbym chodzićze sprzętem za 500zł i stopniowo zmieniać na lepszy, a nie zadłużać się na kilka tysięcy.... |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 29 maja 2007, 15:23 ] |
| Tytuł: | |
Osoby, które narzekają, że wykrywacze są za drogie zazwyczaj jeżdżą za drogimi samochodami (drogie ubezpieczenia, części, koszt paliwa), palą przynajmniej paczkę papierosów dziennie (ok. 6 zł + niszczenie sobie zdrowia), nadużywają alkoholu (koszt trunków, niszczenie sobie zdrowia zdrowia, koszty społeczne i inne) i co niektórzy niestety biorą miękkie i twarde, a jaki to koszty i konsekwencje powszechnie wiadomo. O uciechach cielecnych nie wspominając. Wykrywacz wiadomo, same korzyści i każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :)) |
|
| Autor: | graf_zero [ wtorek, 29 maja 2007, 21:21 ] |
| Tytuł: | |
no Denar ma racje :P ja samochodu nie mam, nie palę, wypije z piwko na miesiac, o uciechcach cielesnych nie wspominam :P i było mnie stać na Cibolę :) ale trzeba przyznac ze pomysl autora postu nie glupi, z tym ze aby dostac raty trzeba miec umowe o prace !!! |
|
| Autor: | IdeL [ wtorek, 29 maja 2007, 21:22 ] |
| Tytuł: | |
Denar napisał(a): Wykrywacz wiadomo, ............ każda złotówka zainwestowana zwraca się wielokrotnie :))
No tego to akurat nie rozumiem :drap No chyba, że dla notorycznego znajdowacza dukatów i talarów :) Pozdroofki IdeL |
|
| Autor: | blitzmilit [ wtorek, 29 maja 2007, 21:26 ] |
| Tytuł: | |
z/w |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ wtorek, 29 maja 2007, 21:53 ] |
| Tytuł: | Re: Nie stać Cię na dobry sprzęt? By-zy-dura! |
blitzmilit napisał(a): Czołem! :1
Wiele osób zadaje pytanie: "co mogę kupić do 500zł?", "co mogę kupić do 1000zł?" "nie stac mnie na droższy" Oto trzy kroki, które pozwolą Ci kupić maszynę marzeń: 1. kupić dobry wykrywacz za 2000-3000 zł - NA RATY 3. sprzedawac złom i spłacać z tego miesięczne raty Gwarantuję, że z samego złomu UDA Ci się opłacić raty w wysokości ok. 100zł miesięcznie . Poza tym, czego się nie zrobi dla wykrywki?!! :jump Pozdro! Mat :1 Lepiej raz, a dobrze :1 Ale propo innych uciech ;) :que To po zakupie powinno być tylko lepiej :1 pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|