https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

wreszcie jest prawdziwy wykrywacz!!!!!!!!!!!!!!!
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43498
Strona 1 z 1

Autor:  trebor [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:03 ]
Tytuł:  wreszcie jest prawdziwy wykrywacz!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/item198007771_lok ... olsce.html


co wy na to?
czekam na opinie , bo wyglada to naprawde rewelacyjnie!

Autor:  Wojtek [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:11 ]
Tytuł: 

Było już o tym, poszukaj na forum.

Autor:  rynio_di [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:12 ]
Tytuł: 

To zapewne nowsza wersja Omnitrona ,jak ktoś lubi ,,czarną magię ,, za jedyne 45 000zł ( polecam) lecz nie "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!!. Ciekawe czy u sąsiada w szkatułce też wykryje

Autor:  trebor [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:47 ]
Tytuł: 

moim zdaniem , za takie wynalazki , powinno sie wsadzac do kryminału. ciekaw jestem , czy nabywca wystawi pozytywa po transakcji, o ile sie taki frajer znajdzie.az dziw bierze , ze ktos chce takie cuda komentowac.

Autor:  Darglo44 [ niedziela, 3 czerwca 2007, 20:23 ]
Tytuł: 

Sądząc po miejscu zamieszkania sprzedającego, z pewnością jest super na wszelkiego rodzaju medaliki :1

Autor:  marmor [ poniedziałek, 4 czerwca 2007, 08:53 ]
Tytuł: 

Jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w takie bzdury ?! :n (chyba, że się jest autorem tego ogłoszenia...)

Autor:  marcin.p. [ czwartek, 7 czerwca 2007, 15:01 ]
Tytuł: 

wejdz na strronke proscana to poczytasz o tym niewierz w cuda.

Autor:  irekn [ piątek, 8 czerwca 2007, 13:06 ]
Tytuł: 

niestety największą kase idzie zrobić na ludzkiej naiwności :(

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/