https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| wreszcie jest prawdziwy wykrywacz!!!!!!!!!!!!!!! https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43498 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | trebor [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:03 ] |
| Tytuł: | wreszcie jest prawdziwy wykrywacz!!!!!!!!!!!!!!! |
http://www.allegro.pl/item198007771_lok ... olsce.html co wy na to? czekam na opinie , bo wyglada to naprawde rewelacyjnie! |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:11 ] |
| Tytuł: | |
Było już o tym, poszukaj na forum. |
|
| Autor: | rynio_di [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:12 ] |
| Tytuł: | |
To zapewne nowsza wersja Omnitrona ,jak ktoś lubi ,,czarną magię ,, za jedyne 45 000zł ( polecam) lecz nie "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!!. Ciekawe czy u sąsiada w szkatułce też wykryje |
|
| Autor: | trebor [ niedziela, 3 czerwca 2007, 19:47 ] |
| Tytuł: | |
moim zdaniem , za takie wynalazki , powinno sie wsadzac do kryminału. ciekaw jestem , czy nabywca wystawi pozytywa po transakcji, o ile sie taki frajer znajdzie.az dziw bierze , ze ktos chce takie cuda komentowac. |
|
| Autor: | Darglo44 [ niedziela, 3 czerwca 2007, 20:23 ] |
| Tytuł: | |
Sądząc po miejscu zamieszkania sprzedającego, z pewnością jest super na wszelkiego rodzaju medaliki :1 |
|
| Autor: | marmor [ poniedziałek, 4 czerwca 2007, 08:53 ] |
| Tytuł: | |
Jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w takie bzdury ?! :n (chyba, że się jest autorem tego ogłoszenia...) |
|
| Autor: | marcin.p. [ czwartek, 7 czerwca 2007, 15:01 ] |
| Tytuł: | |
wejdz na strronke proscana to poczytasz o tym niewierz w cuda. |
|
| Autor: | irekn [ piątek, 8 czerwca 2007, 13:06 ] |
| Tytuł: | |
niestety największą kase idzie zrobić na ludzkiej naiwności :( |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|