Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 09:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Discovery 3300
PostNapisane: wtorek, 5 czerwca 2007, 11:45 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 17:47
Posty: 449
Lokalizacja: WhiteStok
Witam.
Witam nosze sie z zamiarem kupna Discovery 3300 , czy któryś z forumowiczów ma ten sprzecik ? Chciałby moze sie podzielic uwagami co do niego ... cena atrakcyjna no i z tego co jest napisane na stronie vikinga to i parametry dobre.
pozdrawiam

ps: zadalem podobne pytanie w innym dziale przy okazji rozmowy o podobnych wykywaczach, lecz nie dostalem odpowiedzi. Ponawiam swoja prosbe tutaj w prawidlowym dziale.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2007, 21:31 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 23:03
Posty: 91
Lokalizacja: POMORZE
ja miałem go przez prawie 2lata jako rezerwową wykrywkę. to na dobrą sprwaę bounty hunter odpowiednik land rengera choć za dużo mniejsze pieniądze. zasięgi ma takie sobie jak wszystkie bounty huntery, za to jest niesamowicie lekki no i ma super dyskryminację. lubiłem z nim chodzić po plaży na monetki jest super za te pieniądze polecam. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 16:01 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 3 grudnia 2006, 17:47
Posty: 449
Lokalizacja: WhiteStok
dzieki wielkie za odpowiedz.
widze po ilosci postów ze wykrywka ta nie jest zbyt popularna.
pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL