https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Discovery 3300
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43554
Strona 1 z 1

Autor:  hasann [ wtorek, 5 czerwca 2007, 11:45 ]
Tytuł:  Discovery 3300

Witam.
Witam nosze sie z zamiarem kupna Discovery 3300 , czy któryś z forumowiczów ma ten sprzecik ? Chciałby moze sie podzielic uwagami co do niego ... cena atrakcyjna no i z tego co jest napisane na stronie vikinga to i parametry dobre.
pozdrawiam

ps: zadalem podobne pytanie w innym dziale przy okazji rozmowy o podobnych wykywaczach, lecz nie dostalem odpowiedzi. Ponawiam swoja prosbe tutaj w prawidlowym dziale.

pozdrawiam

Autor:  gawron [ niedziela, 10 czerwca 2007, 21:31 ]
Tytuł: 

ja miałem go przez prawie 2lata jako rezerwową wykrywkę. to na dobrą sprwaę bounty hunter odpowiednik land rengera choć za dużo mniejsze pieniądze. zasięgi ma takie sobie jak wszystkie bounty huntery, za to jest niesamowicie lekki no i ma super dyskryminację. lubiłem z nim chodzić po plaży na monetki jest super za te pieniądze polecam. :1

Autor:  hasann [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 16:01 ]
Tytuł: 

dzieki wielkie za odpowiedz.
widze po ilosci postów ze wykrywka ta nie jest zbyt popularna.
pozdrawiam serdecznie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/