Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 11:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: spawanie plastiku
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2007, 23:09 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 08:25
Posty: 47
Lokalizacja: warszawa
Witam jak w temacie
ktoś może wie coś na ten temat??
czy są punkty spawania plastiku w Wawce??
ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P )

do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2007, 23:32 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 14 lipca 2006, 13:48
Posty: 169
Spawanie plastyku jest dziś już na tyle rozpowszechnione że jest dostępne praktycznie w każdym zakładzie blacharsko lakierniczym. czy drogo? raczej chyba nie. U mnie na prowincji spawanie w takim zakładzie np zderzaka lekko uszkodzonego to wydatek rzędu 5-20 zl. zależy od wielkości uszkodzenia. oczywiście jak pół zderzaka do naprawy to i cena inna. Pytaj w zakładach blacharskich, jak jakaś pierdółka to za piwo Co zrobią od ręki.
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2007, 23:39 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 08:25
Posty: 47
Lokalizacja: warszawa
dzięki za info pierdółka ale precyzyjna to już raczej flaszka będzie :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: spawanie plastiku
PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2007, 01:46 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
macler22 napisał(a):
Witam jak w temacie
ktoś może wie coś na ten temat??
czy są punkty spawania plastiku w Wawce??
ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P )

do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu
pozdrawiam


Na Radzymińskiej na przeciwko sklepu Obi jest taki specjalistyczny zakład

zdecydowanie dział "To i owo" ewentualnie "Sprzęt outdoor"

pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL