https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Minelab X-Terra 30 czy ACE 250??
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43622
Strona 1 z 1

Autor:  anonymou [ czwartek, 7 czerwca 2007, 21:47 ]
Tytuł:  Minelab X-Terra 30 czy ACE 250??

Witam, jestem początkującym "poszukiwaczem skarbów". interesują mnie przeważnie monetki.

w obecnej chwili posiadam ACE 150 ale nie jestem z niego zadowolony, poniewaz nie ma dyskryminacji i musze kopac wszystko co lezy w ziemi. Moze da sie jakos ustawic ACE 150 zeby poprawic wyszukiwanie. Prosze o rade w jaki sposób i na jakich ustawieniach mam szukac.

Zastanawiam sie nad kupnem Minelab X-Terra 30 czy ACE 250, co o tym sadzicie, ktory lepszy na monetki. A mozew takiej cenie poradzicie cos innego.

Pozdro :)

Autor:  tudek [ sobota, 9 czerwca 2007, 16:09 ]
Tytuł: 

w ace 150 nie ma dyskryminacji ? ale sie ubawiłem :1 :1 hehe ja posiadam ace 150 i świetnie mi monety ciągnie, no ale skoro ty w nim dyskryminacji nie masz..:o :D

Autor:  ROMULUS [ niedziela, 10 czerwca 2007, 15:31 ]
Tytuł: 

Chyba powinieneś kolego najpierw poznać swój wykrywacz
i przedewszystkim przeczytać instrukcje obsługi a dopiero
póżniej oczekiwać wyników w postaci znalezisk !!!!

.....bo może się okazać że wykrywacze o które pytasz też nie mają dyskryminacji :666

:pa

Romulus

P.S. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :n

Autor:  marekfx [ niedziela, 10 czerwca 2007, 16:00 ]
Tytuł: 

Chlopakowi pewnie chodzilo o pinpoint,a Wy zaraz na nim jezdzicie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/