https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Minelab X-Terra 30 czy ACE 250?? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43622 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | anonymou [ czwartek, 7 czerwca 2007, 21:47 ] |
| Tytuł: | Minelab X-Terra 30 czy ACE 250?? |
Witam, jestem początkującym "poszukiwaczem skarbów". interesują mnie przeważnie monetki. w obecnej chwili posiadam ACE 150 ale nie jestem z niego zadowolony, poniewaz nie ma dyskryminacji i musze kopac wszystko co lezy w ziemi. Moze da sie jakos ustawic ACE 150 zeby poprawic wyszukiwanie. Prosze o rade w jaki sposób i na jakich ustawieniach mam szukac. Zastanawiam sie nad kupnem Minelab X-Terra 30 czy ACE 250, co o tym sadzicie, ktory lepszy na monetki. A mozew takiej cenie poradzicie cos innego. Pozdro :) |
|
| Autor: | tudek [ sobota, 9 czerwca 2007, 16:09 ] |
| Tytuł: | |
w ace 150 nie ma dyskryminacji ? ale sie ubawiłem :1 :1 hehe ja posiadam ace 150 i świetnie mi monety ciągnie, no ale skoro ty w nim dyskryminacji nie masz..:o :D |
|
| Autor: | ROMULUS [ niedziela, 10 czerwca 2007, 15:31 ] |
| Tytuł: | |
Chyba powinieneś kolego najpierw poznać swój wykrywacz i przedewszystkim przeczytać instrukcje obsługi a dopiero póżniej oczekiwać wyników w postaci znalezisk !!!! .....bo może się okazać że wykrywacze o które pytasz też nie mają dyskryminacji :666 :pa Romulus P.S. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :n |
|
| Autor: | marekfx [ niedziela, 10 czerwca 2007, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
Chlopakowi pewnie chodzilo o pinpoint,a Wy zaraz na nim jezdzicie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|