Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 12:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Minelab X-Terra 30 czy ACE 250??
PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2007, 21:47 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 21 marca 2007, 01:25
Posty: 1
Lokalizacja: Białystok
Witam, jestem początkującym "poszukiwaczem skarbów". interesują mnie przeważnie monetki.

w obecnej chwili posiadam ACE 150 ale nie jestem z niego zadowolony, poniewaz nie ma dyskryminacji i musze kopac wszystko co lezy w ziemi. Moze da sie jakos ustawic ACE 150 zeby poprawic wyszukiwanie. Prosze o rade w jaki sposób i na jakich ustawieniach mam szukac.

Zastanawiam sie nad kupnem Minelab X-Terra 30 czy ACE 250, co o tym sadzicie, ktory lepszy na monetki. A mozew takiej cenie poradzicie cos innego.

Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 9 czerwca 2007, 16:09 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 1 czerwca 2006, 18:44
Posty: 84
Lokalizacja: Wielkopolska
w ace 150 nie ma dyskryminacji ? ale sie ubawiłem :1 :1 hehe ja posiadam ace 150 i świetnie mi monety ciągnie, no ale skoro ty w nim dyskryminacji nie masz..:o :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2007, 15:31 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2003, 00:00
Posty: 439
Lokalizacja: Kraków
Chyba powinieneś kolego najpierw poznać swój wykrywacz
i przedewszystkim przeczytać instrukcje obsługi a dopiero
póżniej oczekiwać wyników w postaci znalezisk !!!!

.....bo może się okazać że wykrywacze o które pytasz też nie mają dyskryminacji :666

:pa

Romulus

P.S. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :n


Ostatnio edytowano niedziela, 10 czerwca 2007, 21:08 przez ROMULUS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2007, 16:00 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): sobota, 29 kwietnia 2006, 19:53
Posty: 703
Chlopakowi pewnie chodzilo o pinpoint,a Wy zaraz na nim jezdzicie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL