https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

spawanie plastiku
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43652
Strona 1 z 1

Autor:  macler22 [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:09 ]
Tytuł:  spawanie plastiku

Witam jak w temacie
ktoś może wie coś na ten temat??
czy są punkty spawania plastiku w Wawce??
ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P )

do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu
pozdrawiam

Autor:  zbirr [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:32 ]
Tytuł: 

Spawanie plastyku jest dziś już na tyle rozpowszechnione że jest dostępne praktycznie w każdym zakładzie blacharsko lakierniczym. czy drogo? raczej chyba nie. U mnie na prowincji spawanie w takim zakładzie np zderzaka lekko uszkodzonego to wydatek rzędu 5-20 zl. zależy od wielkości uszkodzenia. oczywiście jak pół zderzaka do naprawy to i cena inna. Pytaj w zakładach blacharskich, jak jakaś pierdółka to za piwo Co zrobią od ręki.
pozdr.

Autor:  macler22 [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:39 ]
Tytuł: 

dzięki za info pierdółka ale precyzyjna to już raczej flaszka będzie :P

Autor:  111 [ niedziela, 10 czerwca 2007, 01:46 ]
Tytuł:  Re: spawanie plastiku

macler22 napisał(a):
Witam jak w temacie
ktoś może wie coś na ten temat??
czy są punkty spawania plastiku w Wawce??
ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P )

do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu
pozdrawiam


Na Radzymińskiej na przeciwko sklepu Obi jest taki specjalistyczny zakład

zdecydowanie dział "To i owo" ewentualnie "Sprzęt outdoor"

pzdr 111

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/