https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| spawanie plastiku https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43652 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | macler22 [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:09 ] |
| Tytuł: | spawanie plastiku |
Witam jak w temacie ktoś może wie coś na ten temat?? czy są punkty spawania plastiku w Wawce?? ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P ) do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu pozdrawiam |
|
| Autor: | zbirr [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:32 ] |
| Tytuł: | |
Spawanie plastyku jest dziś już na tyle rozpowszechnione że jest dostępne praktycznie w każdym zakładzie blacharsko lakierniczym. czy drogo? raczej chyba nie. U mnie na prowincji spawanie w takim zakładzie np zderzaka lekko uszkodzonego to wydatek rzędu 5-20 zl. zależy od wielkości uszkodzenia. oczywiście jak pół zderzaka do naprawy to i cena inna. Pytaj w zakładach blacharskich, jak jakaś pierdółka to za piwo Co zrobią od ręki. pozdr. |
|
| Autor: | macler22 [ piątek, 8 czerwca 2007, 23:39 ] |
| Tytuł: | |
dzięki za info pierdółka ale precyzyjna to już raczej flaszka będzie :P |
|
| Autor: | 111 [ niedziela, 10 czerwca 2007, 01:46 ] |
| Tytuł: | Re: spawanie plastiku |
macler22 napisał(a): Witam jak w temacie
ktoś może wie coś na ten temat?? czy są punkty spawania plastiku w Wawce?? ile taka przyjemność kosztuje (i dlaczego tak drogo :P ) do moderatora jak w złym dziale rzuciłem ten temat to sorry i proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu pozdrawiam Na Radzymińskiej na przeciwko sklepu Obi jest taki specjalistyczny zakład zdecydowanie dział "To i owo" ewentualnie "Sprzęt outdoor" pzdr 111 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|