https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Cewka 10x5 do Vaquero?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43716
Strona 1 z 1

Autor:  folwar [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 22:38 ]
Tytuł:  Cewka 10x5 do Vaquero?

Cześć

Czy ktoś używał cewki 10x5 z Tesoro? Teoretycznie w porównaniu ze standardową powinna sobie lepiej radzić w trudnym gruncie i zaśmieconym terenie. Jak to wypada w praktyce?

Pozdrawiam

Autor:  Denar [ wtorek, 12 czerwca 2007, 07:17 ]
Tytuł: 

Jest tak jak napisałeś, w niektórych miejscach będzie znajdować więcej niż standartowa. Ze względu na kształt wejdzie w miejsca trudniej dostępne: krzaki, bruzdy po orce itp.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/