https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Cewka 10x5 do Vaquero? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43716 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | folwar [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 22:38 ] |
| Tytuł: | Cewka 10x5 do Vaquero? |
Cześć Czy ktoś używał cewki 10x5 z Tesoro? Teoretycznie w porównaniu ze standardową powinna sobie lepiej radzić w trudnym gruncie i zaśmieconym terenie. Jak to wypada w praktyce? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 12 czerwca 2007, 07:17 ] |
| Tytuł: | |
Jest tak jak napisałeś, w niektórych miejscach będzie znajdować więcej niż standartowa. Ze względu na kształt wejdzie w miejsca trudniej dostępne: krzaki, bruzdy po orce itp. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|