https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| GTI 2500 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43798 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomasxxx [ czwartek, 14 czerwca 2007, 23:43 ] |
| Tytuł: | GTI 2500 |
Witam poprosze wszystkie za i przeciw ,cel monety i ogolnie kolorek ,tereny łaki nieuzytki |
|
| Autor: | Wojtek [ piątek, 15 czerwca 2007, 01:10 ] |
| Tytuł: | |
Ciężko jest wklepać w wyszukiwarkę frazę GTI 2500 ? Ja wklepałem i dowiedziałem się bardzo dużo o tej wykrywce. |
|
| Autor: | tomasxxx [ piątek, 15 czerwca 2007, 09:13 ] |
| Tytuł: | |
Witam,w sieci jest prawie wszystko ale nie interesuje mnie powielanie opinii innych lub tez testy przepisywane z postu na post ja chcialbym sie dowiedziec czegos od osob ktore realnie pracuja z tym sprzetem a po drugie ten dzial sluzy chyba do tego ,prawda. |
|
| Autor: | saper3791 [ piątek, 15 czerwca 2007, 09:19 ] |
| Tytuł: | |
Witam , pozdrawiam . Prezeswojtek skierowal Cie do archiwum naszego forum jako iz tam jest "kilka" wypowiedzi dotyczacych wlasnie tego sprzetu napisanych raczkami , ktore nosza takowy sprzet i z nim kopia . Jesli nie zadawalaja Cie odpowiedzi / opinie zawarte w postach urzytkownikow to nie rozumiem o co pytasz i o coz prosisz . Mozna spisac wszystkie pytania na kartce i czytajac posty z archiwum ... znajdywac odpowiedzi . Jesli nie znajdziesz odpowiedzi na ktores z pytan ... sprecyzuj co jeszcze chcesz wiedziec bo w innej sytuacji napisza koledzy tutaj 400 postow i w chaosie i tak przeoczych odpowiedz na swoje pytanie . Pozdrawiam - Piotr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|