https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

GTI 2500
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43798
Strona 1 z 1

Autor:  tomasxxx [ czwartek, 14 czerwca 2007, 23:43 ]
Tytuł:  GTI 2500

Witam poprosze wszystkie za i przeciw ,cel monety i ogolnie kolorek ,tereny łaki nieuzytki

Autor:  Wojtek [ piątek, 15 czerwca 2007, 01:10 ]
Tytuł: 

Ciężko jest wklepać w wyszukiwarkę frazę GTI 2500 ?
Ja wklepałem i dowiedziałem się bardzo dużo o tej wykrywce.

Autor:  tomasxxx [ piątek, 15 czerwca 2007, 09:13 ]
Tytuł: 

Witam,w sieci jest prawie wszystko ale nie interesuje mnie powielanie opinii innych lub tez testy przepisywane z postu na post ja chcialbym sie dowiedziec czegos od osob ktore realnie pracuja z tym sprzetem a po drugie ten dzial sluzy chyba do tego ,prawda.

Autor:  saper3791 [ piątek, 15 czerwca 2007, 09:19 ]
Tytuł: 

Witam , pozdrawiam .

Prezeswojtek skierowal Cie do archiwum naszego forum jako iz tam jest "kilka" wypowiedzi dotyczacych wlasnie tego sprzetu napisanych raczkami , ktore nosza takowy sprzet i z nim kopia .
Jesli nie zadawalaja Cie odpowiedzi / opinie zawarte w postach urzytkownikow to nie rozumiem o co pytasz i o coz prosisz . Mozna spisac wszystkie pytania na kartce i czytajac posty z archiwum ... znajdywac odpowiedzi . Jesli nie znajdziesz odpowiedzi na ktores z pytan ... sprecyzuj co jeszcze chcesz wiedziec bo w innej sytuacji napisza koledzy tutaj 400 postow i w chaosie i tak przeoczych odpowiedz na swoje pytanie .

Pozdrawiam - Piotr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/