Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ace 150
PostNapisane: wtorek, 10 października 2006, 21:38 
Offline
Kolega Żwirka

Dołączył(a): środa, 19 kwietnia 2006, 07:24
Posty: 291
Lokalizacja: Galicja-Mazowsze / Norway
Witam
Przegladając kolejne tematy z zapytaniem "jaki wykrywacz dla początkujacego?" to mnie ch.. chce trafić , ludzie nie umieją myśleć !!! Więc postanowiłem opisać wykrywacz który sam uzytkuje , i mam nadzieje że komuś to pomoze w wyboże albo i nie .UWAGA TO NIE JEST REKLAMA !!!
Wię przechodze juz do sedna sprawy:
Wykrywacz Garret Ace 150 , cena za sprzęt nowy około 600 zł .Wykrywacz bardzo lekki , praktycznie gotowy do uzytku , bardzo prosta obsługa , niestety jego żółty kolor moze przeszkadzac szczególnie w lesie gdyż jest bardzo widoczny. Jego dziecinny wyglad moze mylić jednak jest zupełnie inaczej. Moim zdaniem i raczej nie tylko jest to wykrywacz przeznaczony do szukania drobnicy, monety wychodza jak grzyby po deszczu . Jednak nic nie jest idealne zdaza się mu dawać głuche sygnały , albo po wykopaniu dołka sygnał rozpływa się . Co do szukania militarii , nie polecam gdyz nie jest to wykrywacz przeznaczony do tego , na upartego da się szukać ale trzeba mieć moim zdaniem farta.Czytajac inne tematy o Ace 150 niektóre osoby potwierdzaja ze kopia militarke i się da ... Niekiedy zadziwiaja mnie jego sygnały , ostatnia wykopałem nim klamrę WH na głębokości 45 cm (35cm ziemi+10cm wody).
Podsumowując: Wykrywacz bardzo dobry dla osób które dopiero co zaczynaja się tym wszystkim interesowac , jednak po czasie bedzie się odczuwać niedosty.
Mam nadzieję że opisałem w miarę ten sprzęt , być może ktos się zdecyduje go nabyć lub nie , nie zadajac durnowatych pytań ...
Jesli ten temat kogos uraził lub nie spodobał się moderatorowi proszę o usunięcie
Pozdrawiam
Kamiś


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 15 października 2006, 11:38 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
Popieram w 100%. Jak na swoją cenę jest naprawdę super. Militarkę kopać się da owszem, problemem może być jednak to że ACE 150 zlapie każdą kulkę i każdy odłameczek. Do monet nie mam zastrzezeń wychodza bardzo ładnie choć genialnych wyników nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2007, 11:15 
Offline
Kolega Żwirka

Dołączył(a): środa, 19 kwietnia 2006, 07:24
Posty: 291
Lokalizacja: Galicja-Mazowsze / Norway
Witam
Nudziło mi sie więc , postanowiłem przeprowadzić testy :

łuska mannlicher - 24,5 cm
boratynka - 18 cm
15 kopiejek (srebro) -20,5 cm
6 krajcarów - 24 cm
1 grosz między wojenny - 17 cm
2 kopiejki - 22 cm
5 groszy (brąz) -21 cm
guzik wojskowy - 18 cm
medal austro-węgierski -28 cm
kulka szrapnelowa - 18 cm
klamra WH - 30 cm
zapalnik szrapnel - 35 cm
puszka po piwie - 44 cm
bagnet mannlicher wz.88 - 39 cm
hełm - 62-68 cm

testy były przeprowadzone w trybie all metal

pozdrawiam
Kamiś


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL