https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44363
Strona 1 z 1

Autor:  KRETOL [ wtorek, 3 lipca 2007, 09:00 ]
Tytuł:  cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ?

cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ???? Garretty gti są chyba mało popularne..., czy ktos to ma ? Na forum w kółko o tes..., mine..., whit.., PROSZE O WASZE OPINIE, JAK SPRAWUJE SIE GTI 1500 NA MONETACH I CZY SA JAKIES ROZNICE W CEWKACH 9,5 - STAREJ BIAŁEJ ORAZ NOWEJ CZARNEJ - ŻEBROWANEJ, JEŻELI NIE UŻYWACIE SAMI MOŻE WIDZIELIŚCIE W TERENIE ? DZIĘKI Z GÓRY :que :que :que

Autor:  Catadero [ wtorek, 3 lipca 2007, 10:41 ]
Tytuł: 

Kretol,duże litery to na forum oznacza krzyk.Musisz wrzeszczeć?Krzyk to bezsilność.Langsam,langsam pomaluśku,ktoś Ci odpowie.

Autor:  KRETOL [ wtorek, 3 lipca 2007, 14:58 ]
Tytuł: 

nie wiedziałem, bede pisac małymi jak trzeba... ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/