https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44363 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | KRETOL [ wtorek, 3 lipca 2007, 09:00 ] |
| Tytuł: | cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ? |
cZy GARRETT GTI 1500 TO BARDZO DOBRY SPRZĘT NA MONETY ???? Garretty gti są chyba mało popularne..., czy ktos to ma ? Na forum w kółko o tes..., mine..., whit.., PROSZE O WASZE OPINIE, JAK SPRAWUJE SIE GTI 1500 NA MONETACH I CZY SA JAKIES ROZNICE W CEWKACH 9,5 - STAREJ BIAŁEJ ORAZ NOWEJ CZARNEJ - ŻEBROWANEJ, JEŻELI NIE UŻYWACIE SAMI MOŻE WIDZIELIŚCIE W TERENIE ? DZIĘKI Z GÓRY :que :que :que |
|
| Autor: | Catadero [ wtorek, 3 lipca 2007, 10:41 ] |
| Tytuł: | |
Kretol,duże litery to na forum oznacza krzyk.Musisz wrzeszczeć?Krzyk to bezsilność.Langsam,langsam pomaluśku,ktoś Ci odpowie. |
|
| Autor: | KRETOL [ wtorek, 3 lipca 2007, 14:58 ] |
| Tytuł: | |
nie wiedziałem, bede pisac małymi jak trzeba... ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|