https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywka na kolor https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44649 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Orzeł [ piątek, 13 lipca 2007, 22:22 ] |
| Tytuł: | Wykrywka na kolor |
Witam! Jaką polecacie wykrywkę do tak ok.1 tys. zł na kolor? Nie ukrywam że fajnie by było jakby wykrywała także duży złomek, typu hełm,bagnet itp... pozdro |
|
| Autor: | Darglo44 [ piątek, 13 lipca 2007, 22:24 ] |
| Tytuł: | |
Nowa, czy używka? |
|
| Autor: | Orzeł [ piątek, 13 lipca 2007, 22:28 ] |
| Tytuł: | |
Obojętnie |
|
| Autor: | Darglo44 [ piątek, 13 lipca 2007, 22:38 ] |
| Tytuł: | |
Kolego,jak widać jesteś nowym na tym forum. Twoje pytanie na tym forum jest średnio zadawane raz w tygodniu, a napisze więcej, wiekszość z nas swego czasu także zadawało takie pytania. Nie myśl sobie, że chce Cie niegrzecznie spławić - wręcz przeciwnie - napisze Ci to samo co mi ktoś kiedyś napisał. Przeczytaj dokładnie wszystkie posty jakie są w tym dziale , dotyczą wykrywek, ich ceny, możliwości, zastosowania, cech użytkowych. Następnie wybierz sobie 2 czy też 3 marki sprzętu który Cie interesuje pod każdym względem.Wtedy wejdz na forum i zadawaj konkretne pytania dotyczące konkretnego sprzętu - z pewnością wszyscy Ci pomogą. Pozdrawaim Darglo44 |
|
| Autor: | bryktygrysek73 [ sobota, 14 lipca 2007, 00:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam Ja uzywam Garrette ACE 250 Na kolorek dobra - zwłaszcza na monetki - duże żelastwo też wyciagniesz Zmieścisz sie w 1000 zl Narka |
|
| Autor: | Nowicjusz [ sobota, 14 lipca 2007, 03:26 ] |
| Tytuł: | |
Na allegro Garrett Ace 250 nowy chodzi po 869zł :1 |
|
| Autor: | RoArt [ sobota, 14 lipca 2007, 03:58 ] |
| Tytuł: | |
Wiaj Nowicjusz, ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c - szybko uzbierasz, albo nawet przekroczysz tego tysiaczka ;) Pozdrawiam |
|
| Autor: | ryu [ sobota, 14 lipca 2007, 17:27 ] |
| Tytuł: | |
cześć. ja używam BH LANDSTAR .może być twój za 750zł.zbiera równo i dokładnie.tylko musisz używać akumulatorów 9v.pogadaj z ARGO to ci powie co wyciąga .często jezdzimy razem. |
|
| Autor: | graf_zero [ niedziela, 15 lipca 2007, 13:03 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c
pytanie tylko po co ?? ja słuchawki wzialem z walkmana, ACE pakowalem w plecek (rurki troche wystawaly) a o oslonie nie myslalem w ogole :) i jakos nic sie nie stało. Jego drugi wlasciciel chyba tez jest zadowolony ?? |
|
| Autor: | Orzeł [ poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:02 ] |
| Tytuł: | |
Na razie zatrzymałem się na 3 wykrywaczach: Garrett ACE250 BOUNTY HUNTER Quick Draw II RUTUS SOLARIS Który z nich będzie najlepszy na kolorek? Czy może wybrać w ogóle jakiś inny model?? pozdro |
|
| Autor: | Darglo44 [ poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:14 ] |
| Tytuł: | |
Jak pisałeś w poprzednich postach interesuje cie wykrywka, raczej o cechach uniwersalnych, czyli "może kolorek, ale także miło militarka"- wytypowałeś 3 marki, które ci interesują. Wg mego skromnego zdania najbardziej uniwersalnym jest SOLARIS- cena nowego ok.1,300 zł, ale w ostatnim czasie widziałem na all.......... uzywane, na gwarancji, w cenia jak pamiętam chyba do 1,000 zł. Odnośnie Garretta 250 - ogólna opinia, że całkiem dobry sprzęt na kolorek - uniwersalnym go nazwać raczej nie można- cena nowego ok. 850 zł. Natomiast jesli chodzi o BOUNTY HUNTER Quick Draw II nie będę się wypowiadał, gdyż nie znam sprzętu. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|