https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wykrywka na kolor
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44649
Strona 1 z 1

Autor:  Orzeł [ piątek, 13 lipca 2007, 22:22 ]
Tytuł:  Wykrywka na kolor

Witam!
Jaką polecacie wykrywkę do tak ok.1 tys. zł na kolor? Nie ukrywam że fajnie by było jakby wykrywała także duży złomek, typu hełm,bagnet itp...
pozdro

Autor:  Darglo44 [ piątek, 13 lipca 2007, 22:24 ]
Tytuł: 

Nowa, czy używka?

Autor:  Orzeł [ piątek, 13 lipca 2007, 22:28 ]
Tytuł: 

Obojętnie

Autor:  Darglo44 [ piątek, 13 lipca 2007, 22:38 ]
Tytuł: 

Kolego,jak widać jesteś nowym na tym forum. Twoje pytanie na tym forum jest średnio zadawane raz w tygodniu, a napisze więcej, wiekszość z nas swego czasu także zadawało takie pytania. Nie myśl sobie, że chce Cie niegrzecznie spławić - wręcz przeciwnie - napisze Ci to samo co mi ktoś kiedyś napisał. Przeczytaj dokładnie wszystkie posty jakie są w tym dziale , dotyczą wykrywek, ich ceny, możliwości, zastosowania, cech użytkowych. Następnie wybierz sobie 2 czy też 3 marki sprzętu który Cie interesuje pod każdym względem.Wtedy wejdz na forum i zadawaj konkretne pytania dotyczące konkretnego sprzętu - z pewnością wszyscy Ci pomogą.
Pozdrawaim Darglo44

Autor:  bryktygrysek73 [ sobota, 14 lipca 2007, 00:23 ]
Tytuł: 

Witam
Ja uzywam Garrette ACE 250
Na kolorek dobra - zwłaszcza na monetki - duże żelastwo też wyciagniesz
Zmieścisz sie w 1000 zl
Narka

Autor:  Nowicjusz [ sobota, 14 lipca 2007, 03:26 ]
Tytuł: 

Na allegro Garrett Ace 250 nowy chodzi po 869zł :1

Autor:  RoArt [ sobota, 14 lipca 2007, 03:58 ]
Tytuł: 

Wiaj Nowicjusz,

ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c - szybko uzbierasz, albo nawet przekroczysz tego tysiaczka ;)

Pozdrawiam

Autor:  ryu [ sobota, 14 lipca 2007, 17:27 ]
Tytuł: 

cześć. ja używam BH LANDSTAR .może być twój za 750zł.zbiera równo i dokładnie.tylko musisz używać akumulatorów 9v.pogadaj z ARGO to ci powie co wyciąga .często jezdzimy razem.

Autor:  graf_zero [ niedziela, 15 lipca 2007, 13:03 ]
Tytuł: 

Cytuj:
ale dodaj jeszcze oslone, sluchawki, torbe e.t.c

pytanie tylko po co ?? ja słuchawki wzialem z walkmana, ACE pakowalem w plecek (rurki troche wystawaly) a o oslonie nie myslalem w ogole :) i jakos nic sie nie stało. Jego drugi wlasciciel chyba tez jest zadowolony ??

Autor:  Orzeł [ poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:02 ]
Tytuł: 

Na razie zatrzymałem się na 3 wykrywaczach:
Garrett ACE250
BOUNTY HUNTER Quick Draw II
RUTUS SOLARIS
Który z nich będzie najlepszy na kolorek? Czy może wybrać w ogóle jakiś inny model??
pozdro

Autor:  Darglo44 [ poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:14 ]
Tytuł: 

Jak pisałeś w poprzednich postach interesuje cie wykrywka, raczej o cechach uniwersalnych, czyli "może kolorek, ale także miło militarka"- wytypowałeś 3 marki, które ci interesują. Wg mego skromnego zdania najbardziej uniwersalnym jest SOLARIS- cena nowego ok.1,300 zł, ale w ostatnim czasie widziałem na all.......... uzywane, na gwarancji, w cenia jak pamiętam chyba do 1,000 zł.
Odnośnie Garretta 250 - ogólna opinia, że całkiem dobry sprzęt na kolorek - uniwersalnym go nazwać raczej nie można- cena nowego ok. 850 zł.
Natomiast jesli chodzi o BOUNTY HUNTER Quick Draw II nie będę się wypowiadał, gdyż nie znam sprzętu.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/