https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywacz https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44691 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maksiusta [ niedziela, 15 lipca 2007, 15:25 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz |
czy ktoś może mi polecić jaki wykrywacz będzie najlepszy dla początkującego?? |
|
| Autor: | Nowicjusz [ niedziela, 15 lipca 2007, 15:45 ] |
| Tytuł: | |
Może na sam początek wystarczy dobrze z złożony Jabel . Ten wykrywacz jest dobry do tego by się wkręcić w te hobby :1 |
|
| Autor: | kojak [ niedziela, 15 lipca 2007, 16:06 ] |
| Tytuł: | |
A może na sam początek użyć opcji szukaj, lub pogrzebać w odpowiednim dziale. Ale zapewno się nie chce... |
|
| Autor: | Lul [ niedziela, 15 lipca 2007, 16:18 ] |
| Tytuł: | |
Dlapoczątkujących- Bounty Hunter Quick silver- nie za drogi i przyjemny w użyciu. |
|
| Autor: | BurstShot [ niedziela, 15 lipca 2007, 19:00 ] |
| Tytuł: | |
Wszystkie Rutusy |
|
| Autor: | tudek [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 09:43 ] |
| Tytuł: | |
I z pewnością Garrety z serii Ace, prostszego w użyciu nie wiem czy znajdziesz. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Lul [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 11:10 ] |
| Tytuł: | |
Prostszy w użyciu jest Quick Silver. |
|
| Autor: | macler22 [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 11:40 ] |
| Tytuł: | |
proponuję poczytać to: viewtopic.php?t=35891&highlight=sm%EAtek z Twoich postów wynika że chcesz militarkę i to II wś węc chyba smętek :) pozdrawiam Macler |
|
| Autor: | maksiusta [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 14:12 ] |
| Tytuł: | |
czy wykrywacz MD-3010 byłby dobrym wyborem w poszukiwaniu militariów z IIwś?? |
|
| Autor: | pavel [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 17:03 ] |
| Tytuł: | |
Raczej NIE. :( |
|
| Autor: | maksiusta [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 17:06 ] |
| Tytuł: | |
to jaki?? |
|
| Autor: | maksiusta [ wtorek, 17 lipca 2007, 22:25 ] |
| Tytuł: | |
wszyscy chwalą sobie Rutusa,chyba takiego kupię :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|