https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wykrywacz
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44691
Strona 1 z 1

Autor:  maksiusta [ niedziela, 15 lipca 2007, 15:25 ]
Tytuł:  Wykrywacz

czy ktoś może mi polecić jaki wykrywacz będzie najlepszy dla początkującego??

Autor:  Nowicjusz [ niedziela, 15 lipca 2007, 15:45 ]
Tytuł: 

Może na sam początek wystarczy dobrze z złożony Jabel . Ten wykrywacz jest dobry do tego by się wkręcić w te hobby :1

Autor:  kojak [ niedziela, 15 lipca 2007, 16:06 ]
Tytuł: 

A może na sam początek użyć opcji szukaj, lub pogrzebać w odpowiednim dziale. Ale zapewno się nie chce...

Autor:  Lul [ niedziela, 15 lipca 2007, 16:18 ]
Tytuł: 

Dlapoczątkujących- Bounty Hunter Quick silver- nie za drogi i przyjemny w użyciu.

Autor:  BurstShot [ niedziela, 15 lipca 2007, 19:00 ]
Tytuł: 

Wszystkie Rutusy

Autor:  tudek [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 09:43 ]
Tytuł: 

I z pewnością Garrety z serii Ace, prostszego w użyciu nie wiem czy znajdziesz.
Pozdrawiam.

Autor:  Lul [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 11:10 ]
Tytuł: 

Prostszy w użyciu jest Quick Silver.

Autor:  macler22 [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 11:40 ]
Tytuł: 

proponuję poczytać to:
viewtopic.php?t=35891&highlight=sm%EAtek
z Twoich postów wynika że chcesz militarkę i to II wś
węc chyba smętek :)
pozdrawiam
Macler

Autor:  maksiusta [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 14:12 ]
Tytuł: 

czy wykrywacz MD-3010 byłby dobrym wyborem w poszukiwaniu militariów z IIwś??

Autor:  pavel [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 17:03 ]
Tytuł: 

Raczej NIE. :(

Autor:  maksiusta [ poniedziałek, 16 lipca 2007, 17:06 ]
Tytuł: 

to jaki??

Autor:  maksiusta [ wtorek, 17 lipca 2007, 22:25 ]
Tytuł: 

wszyscy chwalą sobie Rutusa,chyba takiego kupię :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/