Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 12:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: sovereign gt, czy gtp 1350 co wybrać
PostNapisane: środa, 18 lipca 2007, 18:58 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2007, 09:02
Posty: 14
Lokalizacja: internet
proszę o opinię w tym temacie osoby mające styczność z tymi 2 typami,
który z nich nadaje się lepiej na kolorową drobnice?
rozważam zakup, a licze się z opiniami innych, w grę wchodzą te, 2 Solarka i gtax550 niałem w zamiarze ale przy kwocie
1600 za gtax te 500 stów nie ma znaczenia (mam nadzieje, że po zakupie któregoś z tej 2 nie będę musiał zmieniać przez dłuższy czas)
chodziłem wcześniej z kanarkiem i zdaje sobie sprawę że łączy się to ze swego rodzaju przeskokiem technologicznym.
Liczę na pomoc.
PZD


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 lipca 2007, 21:14 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Pod względem ukierunkowania na monetki i guziki, moim zdaniem zdecydowanie Sovereign GT, jest pod tym względem po prostu lepszym wykrywaczem, choć być może trochę trudniejszym w opanowaniu.
SiD


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 18 lipca 2007, 23:02 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
według mnie Garrett nie jest lżejszy a jeśli nawet to podczas użytkowania meczy nie mniej ze względu na wyważenie. Porównuje oczywiście z GT z elektroniką pod łokciem. Jeśli priorytetem jest waga, to skierował bym się w stronę Xterry 70 lub Fishera 75, choć tego drugiego nie znam z praktyki, ale to najlepiej wyważony wykrywacz na rynku.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 lipca 2007, 07:45 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2007, 09:02
Posty: 14
Lokalizacja: internet
Zdaje sobie sprawę, że Garrett jest zdecydowanie prostszy w obsłudze niż GT, ale postanowiłem że dobrze by było zacząć chodzić tylko na "uszach".
Szkopół w tym że nie wiem jak z zasięgiem, słyszałem wiele dobrego o GT ale na temat garretta jest znacznie więcej opinii więc i łatwiej sobie wyrobić zdanie, prawdą jest jednak że może wynikać to z faktu iż są one jednak znacznie popularniejszymi wykrywkami.
Jeśli mógłbym prosić o kilka informacji na temat osiągów, byłbym wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 19 lipca 2007, 08:00 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Jestem przekonany, że GT będzie głębszy. O ile to zależy od warunków i rodzaju poszukiwanego fantu, myślę, że od kilkunastu procent w neutralnym gruncie do nawet 200% w mokrym morskim piachu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: RE
PostNapisane: czwartek, 19 lipca 2007, 23:37 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 grudnia 2006, 10:49
Posty: 84
Lokalizacja: Kraków
Witam, mialem oba, GT zdecydowanie glebszy.
pzdr
juras


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL