https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| sovereign gt, czy gtp 1350 co wybrać https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44760 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kopacz_zlomiarz [ środa, 18 lipca 2007, 18:58 ] |
| Tytuł: | sovereign gt, czy gtp 1350 co wybrać |
proszę o opinię w tym temacie osoby mające styczność z tymi 2 typami, który z nich nadaje się lepiej na kolorową drobnice? rozważam zakup, a licze się z opiniami innych, w grę wchodzą te, 2 Solarka i gtax550 niałem w zamiarze ale przy kwocie 1600 za gtax te 500 stów nie ma znaczenia (mam nadzieje, że po zakupie któregoś z tej 2 nie będę musiał zmieniać przez dłuższy czas) chodziłem wcześniej z kanarkiem i zdaje sobie sprawę że łączy się to ze swego rodzaju przeskokiem technologicznym. Liczę na pomoc. PZD |
|
| Autor: | SiD [ środa, 18 lipca 2007, 21:14 ] |
| Tytuł: | |
Pod względem ukierunkowania na monetki i guziki, moim zdaniem zdecydowanie Sovereign GT, jest pod tym względem po prostu lepszym wykrywaczem, choć być może trochę trudniejszym w opanowaniu. SiD |
|
| Autor: | SiD [ środa, 18 lipca 2007, 23:02 ] |
| Tytuł: | |
według mnie Garrett nie jest lżejszy a jeśli nawet to podczas użytkowania meczy nie mniej ze względu na wyważenie. Porównuje oczywiście z GT z elektroniką pod łokciem. Jeśli priorytetem jest waga, to skierował bym się w stronę Xterry 70 lub Fishera 75, choć tego drugiego nie znam z praktyki, ale to najlepiej wyważony wykrywacz na rynku. |
|
| Autor: | kopacz_zlomiarz [ czwartek, 19 lipca 2007, 07:45 ] |
| Tytuł: | |
Zdaje sobie sprawę, że Garrett jest zdecydowanie prostszy w obsłudze niż GT, ale postanowiłem że dobrze by było zacząć chodzić tylko na "uszach". Szkopół w tym że nie wiem jak z zasięgiem, słyszałem wiele dobrego o GT ale na temat garretta jest znacznie więcej opinii więc i łatwiej sobie wyrobić zdanie, prawdą jest jednak że może wynikać to z faktu iż są one jednak znacznie popularniejszymi wykrywkami. Jeśli mógłbym prosić o kilka informacji na temat osiągów, byłbym wdzięczny. |
|
| Autor: | SiD [ czwartek, 19 lipca 2007, 08:00 ] |
| Tytuł: | |
Jestem przekonany, że GT będzie głębszy. O ile to zależy od warunków i rodzaju poszukiwanego fantu, myślę, że od kilkunastu procent w neutralnym gruncie do nawet 200% w mokrym morskim piachu. |
|
| Autor: | juras [ czwartek, 19 lipca 2007, 23:37 ] |
| Tytuł: | RE |
Witam, mialem oba, GT zdecydowanie glebszy. pzdr juras |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|