https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| stary wykrywacz prospector https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44804 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Achtung [ czwartek, 19 lipca 2007, 23:47 ] |
| Tytuł: | stary wykrywacz prospector |
z góry przepraszam za założenie nowego tematu, ale to jedyne wyjście by osoby które mogą mi pomóc go zauważyły. kilka dni temu wszedłem w posiadanie wykrywacza, niestety mam ogromne problemy z jego użyciem, nikt nie tłumaczył mi jak się tego używa, co i jak. chciałem Was prosić o instrukcję jak tym się posłużyć. nie zrobiłem zdjęcia cewki itd, bo to zdaje się nie potrzebne. Kolega z forum.pirotechnika.one.pl powiedział że to dobry wykrywacz, i bym tutaj zgłosił się po plany. oto fotka: [ img ] |
|
| Autor: | Lord [ piątek, 20 lipca 2007, 00:28 ] |
| Tytuł: | |
Może to Ci pomoże :) http://www.armand.pl/ulotki.html |
|
| Autor: | Achtung [ piątek, 20 lipca 2007, 00:44 ] |
| Tytuł: | |
niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona. |
|
| Autor: | Wojtek [ piątek, 20 lipca 2007, 00:55 ] |
| Tytuł: | |
Achtung napisał(a): niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona. Najprędzej będzie jak zwrócisz się do producenta, czyli samego Armanda. Chętnie Ci pomoże w Twoim kłopocie.
|
|
| Autor: | Armand [ piątek, 20 lipca 2007, 10:56 ] |
| Tytuł: | |
Wykrywacz ma co najmniej z 15 - 18 lat. Proszę podać na priva swój adres, wyślę do Ciebie instrukcję obsługi. Do tego modelu nie ma instrukcji na mojej www. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|