https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

stary wykrywacz prospector
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44804
Strona 1 z 1

Autor:  Achtung [ czwartek, 19 lipca 2007, 23:47 ]
Tytuł:  stary wykrywacz prospector

z góry przepraszam za założenie nowego tematu, ale to jedyne wyjście by osoby które mogą mi pomóc go zauważyły. kilka dni temu wszedłem w posiadanie wykrywacza, niestety mam ogromne problemy z jego użyciem, nikt nie tłumaczył mi jak się tego używa, co i jak. chciałem Was prosić o instrukcję jak tym się posłużyć. nie zrobiłem zdjęcia cewki itd, bo to zdaje się nie potrzebne. Kolega z forum.pirotechnika.one.pl powiedział że to dobry wykrywacz, i bym tutaj zgłosił się po plany. oto fotka:
[ img ]

Autor:  Lord [ piątek, 20 lipca 2007, 00:28 ]
Tytuł: 

Może to Ci pomoże :) http://www.armand.pl/ulotki.html

Autor:  Achtung [ piątek, 20 lipca 2007, 00:44 ]
Tytuł: 

niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona.

Autor:  Wojtek [ piątek, 20 lipca 2007, 00:55 ]
Tytuł: 

Achtung napisał(a):
niestety, tą stronkę zwiedziłem zanim trafiłem na Wasze forum. nie znalazłem nic o moim wykrywaczu. w dalszym ciągu proszę o info. mój wykrywacz wygląda delikatnie mówiąc inaczej. cewka czy jak to się nazywa(to na dole) to duży okrąg pełny w środku(tzn bez dziury) są to 2 płyty z tworzywa sztucznego drewnopodobne, zgrzane dookoła. rączka nie różni się niczym od kuli inwalidzkiej, właściwie jest na pewno z niej zrobiona.
Najprędzej będzie jak zwrócisz się do producenta, czyli samego Armanda. Chętnie Ci pomoże w Twoim kłopocie.

Autor:  Armand [ piątek, 20 lipca 2007, 10:56 ]
Tytuł: 

Wykrywacz ma co najmniej z 15 - 18 lat. Proszę podać na priva swój adres, wyślę do Ciebie instrukcję obsługi. Do tego modelu nie ma instrukcji na mojej www.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/