https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Jaka cewka do Garrett GTP 1350? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44811 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Miły [ piątek, 20 lipca 2007, 13:33 ] |
| Tytuł: | Jaka cewka do Garrett GTP 1350? |
Witam. Posiadam GTP 1350. Interesuje mnie głównie kolorowa drobnica tj.: monetki, guziki itd. Która z dostępnych cewek do tego wykrywacza będzie najlepsza przy jak najlepszych osiągach? Sam nie wiem czy warto inwestować w większą sondę a okaże się że różnica jest niewielka. Proszę o szczere odpowiedźi. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | juras [ piątek, 20 lipca 2007, 16:32 ] |
| Tytuł: | Re GTP |
Witam, miałem cewki 7x10 i 10x14. Wg mnie najlepsza na drobne kolory jest standardowa 7x10''. Na dużej drobne monety widział dużo płycej i ciężko było je namierzyć. Za to z dużą fajnie kopało się metrowe doły za np starą podkową lub okuciem od koła do wozu. pzdr juras |
|
| Autor: | pinki# [ niedziela, 22 lipca 2007, 09:49 ] |
| Tytuł: | |
witajcie ja proponuje założenie cewki z ace na plaże czy kolorową drobnice jest najlepsza ,na tej cewce nie ma wyraźnego spadku zasięgu zato czułość b.dobra.jeżeli chodzi o identyfikacje na wyświetlaczu to przełamań nie ma pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|