https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Jaka cewka do Garrett GTP 1350?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44811
Strona 1 z 1

Autor:  Miły [ piątek, 20 lipca 2007, 13:33 ]
Tytuł:  Jaka cewka do Garrett GTP 1350?

Witam.
Posiadam GTP 1350. Interesuje mnie głównie kolorowa drobnica tj.: monetki, guziki itd. Która z dostępnych cewek do tego wykrywacza będzie najlepsza przy jak najlepszych osiągach? Sam nie wiem czy warto inwestować w większą sondę a okaże się że różnica jest niewielka.
Proszę o szczere odpowiedźi.
Pozdrawiam.

Autor:  juras [ piątek, 20 lipca 2007, 16:32 ]
Tytuł:  Re GTP

Witam, miałem cewki 7x10 i 10x14. Wg mnie najlepsza na drobne kolory jest standardowa 7x10''. Na dużej drobne monety widział dużo płycej i ciężko było je namierzyć. Za to z dużą fajnie kopało się metrowe doły za np starą podkową lub okuciem od koła do wozu.
pzdr
juras

Autor:  pinki# [ niedziela, 22 lipca 2007, 09:49 ]
Tytuł: 

witajcie ja proponuje założenie cewki z ace na plaże czy kolorową drobnice jest najlepsza ,na tej cewce nie ma wyraźnego spadku zasięgu zato czułość b.dobra.jeżeli chodzi o identyfikacje na wyświetlaczu to przełamań nie ma pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/