Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 04:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Quattro a plaża
PostNapisane: sobota, 21 lipca 2007, 11:30 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 01:47
Posty: 608
;)


Ostatnio edytowano niedziela, 2 marca 2008, 22:19 przez beryl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 lipca 2007, 13:26 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 6 kwietnia 2005, 17:30
Posty: 40
Lokalizacja: Mazowsze środkowe
Witam
Ostatnio po plaży z Quattro chodziłem w poprzednim sezonie przez ponad tydzień. Z własnego doświadczenia wiem, że jest dosyć głęboki i mega stabilny. Wykrywkę ustaw na All Metal, czułość 20 (max), Threshold ledwie słyszalny, koniecznie słuchawki i na łowy. Zero problemów ze stabilnością czy to na suchym czy mokrym piasku. Woda nie robi też żadnego wrażenia (o ile nie zrobimy z niego wykrywacza podwodnego hehe). Wskazania numeryczne na daną monetę są w zdecydowanej większości powtarzalne. Z przechodzonego wcześniej przez innych terenu spokojnie wyjmujesz głębsze znajdki. 2zł (id+31+32) i 5zł(id+21+22) wychodzą bordowo zielone :) Problemem są 1zł , które praktycznie są wskazywane jak pulltaby z id +16+17 ale dźwięk jest nieco inny (podstawa to dobre słuchawki i poznanie „linii melodycznej” tego wykrywacza). 10,20,50gr mają id w zakresie +11 do +14 zgodnie z nominałem i jak długo leżą to są bordowego kolorku. Żeby jakoś dramatycznie płycej je "zbierało" to nie zauważyłem. Kolejny „urok” naszych plaż to niestety puszki po browarku zakopane nawet na ponad 0,5m .Wskazań dla 1,2,5 gr niestety nie pamiętam ale rzeczywiście wychodziło tego garściami. Drobne srebro (kolczyki, krzyżyki ) id+37 do +39 ale w znikomych ilościach. Chodziłem z cewką 10,5 cala....powoli :rotfl
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 lipca 2007, 23:10 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 01:47
Posty: 608
;)


Ostatnio edytowano niedziela, 2 marca 2008, 22:18 przez beryl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 lipca 2007, 12:54 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 11 października 2003, 12:36
Posty: 10
Lokalizacja: Prochowice
Witam
Miałem problem z ientyfikacją 1 zeta i pulltaba na XLT, ale po przesiadce na E II nie ma problemu z identyfikacją - odróżnieniem złotówki od pultaba.
Pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL