https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Quattro a plaża https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=44834 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | beryl [ sobota, 21 lipca 2007, 11:30 ] |
| Tytuł: | Quattro a plaża |
;) |
|
| Autor: | pretender01 [ sobota, 21 lipca 2007, 13:26 ] |
| Tytuł: | |
Witam Ostatnio po plaży z Quattro chodziłem w poprzednim sezonie przez ponad tydzień. Z własnego doświadczenia wiem, że jest dosyć głęboki i mega stabilny. Wykrywkę ustaw na All Metal, czułość 20 (max), Threshold ledwie słyszalny, koniecznie słuchawki i na łowy. Zero problemów ze stabilnością czy to na suchym czy mokrym piasku. Woda nie robi też żadnego wrażenia (o ile nie zrobimy z niego wykrywacza podwodnego hehe). Wskazania numeryczne na daną monetę są w zdecydowanej większości powtarzalne. Z przechodzonego wcześniej przez innych terenu spokojnie wyjmujesz głębsze znajdki. 2zł (id+31+32) i 5zł(id+21+22) wychodzą bordowo zielone :) Problemem są 1zł , które praktycznie są wskazywane jak pulltaby z id +16+17 ale dźwięk jest nieco inny (podstawa to dobre słuchawki i poznanie „linii melodycznej” tego wykrywacza). 10,20,50gr mają id w zakresie +11 do +14 zgodnie z nominałem i jak długo leżą to są bordowego kolorku. Żeby jakoś dramatycznie płycej je "zbierało" to nie zauważyłem. Kolejny „urok” naszych plaż to niestety puszki po browarku zakopane nawet na ponad 0,5m .Wskazań dla 1,2,5 gr niestety nie pamiętam ale rzeczywiście wychodziło tego garściami. Drobne srebro (kolczyki, krzyżyki ) id+37 do +39 ale w znikomych ilościach. Chodziłem z cewką 10,5 cala....powoli :rotfl Pozdrawiam |
|
| Autor: | beryl [ sobota, 21 lipca 2007, 23:10 ] |
| Tytuł: | |
;) |
|
| Autor: | leszcz [ piątek, 27 lipca 2007, 12:54 ] |
| Tytuł: | |
Witam Miałem problem z ientyfikacją 1 zeta i pulltaba na XLT, ale po przesiadce na E II nie ma problemu z identyfikacją - odróżnieniem złotówki od pultaba. Pozdrawiam :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|