https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Serwis Tesoro? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45140 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | qczer [ wtorek, 31 lipca 2007, 06:01 ] |
| Tytuł: | Serwis Tesoro? |
Czy ktoś w Polsce naprawia teraz te wykrywacze? Mrand już się chyba tym nie zajmuje? Czy jest ktoś inny? I czy pracownik Denara naprawia (oczywiście za opłatą) sprzęt nie zakupiony u nich w firmie? Pzdr qczer |
|
| Autor: | RoArt [ wtorek, 31 lipca 2007, 08:14 ] |
| Tytuł: | |
Witaj qczer, moze "od drugiej strony "- jesli nie kupiles u Denara to czemu nie u Proscana? Oczywiscie ustalic juz muszisz z nim sam osobiscie co i jak. Najlepiej tu. Pozdrawiam |
|
| Autor: | markcin [ wtorek, 31 lipca 2007, 08:15 ] |
| Tytuł: | |
Zapytaj się ProScana on może ci pomoże. |
|
| Autor: | qczer [ wtorek, 31 lipca 2007, 12:19 ] |
| Tytuł: | |
Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki? Pozdrawiam |
|
| Autor: | damiano [ wtorek, 31 lipca 2007, 12:49 ] |
| Tytuł: | |
qczer napisał(a): Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki?
Pozdrawiam Zerknij tutaj ----> http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258 |
|
| Autor: | dergan [ sobota, 4 sierpnia 2007, 12:13 ] |
| Tytuł: | |
Witam Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam. |
|
| Autor: | dominss [ środa, 8 sierpnia 2007, 23:16 ] |
| Tytuł: | |
dergan napisał(a): Witam
Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam. A ja pozdrawiam szeregowych :za :que :za jeżeli juz nie Mrand a tym bardziej Proscan to ta marka chyba podupada z serwisem. P.S. nie mam nic do SWaldka ;) bo go nie znam :piwo |
|
| Autor: | beaviso [ czwartek, 9 sierpnia 2007, 00:30 ] |
| Tytuł: | |
dominss napisał(a): ta marka chyba podupada z serwisem
Albo po prostu niewiele jest przy tej marce zajęcia dla serwisu :lol: - bynajmniej nie z powodu jej niskiej popularności... |
|
| Autor: | dergan [ czwartek, 9 sierpnia 2007, 14:40 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki Dominss za pozdrowienia dla szeregowego.Mam nadzieję, że nie było w tym zamierzonej ironi. ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|