https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Serwis Tesoro?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45140
Strona 1 z 1

Autor:  qczer [ wtorek, 31 lipca 2007, 06:01 ]
Tytuł:  Serwis Tesoro?

Czy ktoś w Polsce naprawia teraz te wykrywacze? Mrand już się chyba tym nie zajmuje? Czy jest ktoś inny? I czy pracownik Denara naprawia (oczywiście za opłatą) sprzęt nie zakupiony u nich w firmie?
Pzdr qczer

Autor:  RoArt [ wtorek, 31 lipca 2007, 08:14 ]
Tytuł: 

Witaj qczer,
moze "od drugiej strony "- jesli nie kupiles u Denara to czemu nie u Proscana? Oczywiscie ustalic juz muszisz z nim sam osobiscie co i jak. Najlepiej tu.

Pozdrawiam

Autor:  markcin [ wtorek, 31 lipca 2007, 08:15 ]
Tytuł: 

Zapytaj się ProScana on może ci pomoże.

Autor:  qczer [ wtorek, 31 lipca 2007, 12:19 ]
Tytuł: 

Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki?
Pozdrawiam

Autor:  damiano [ wtorek, 31 lipca 2007, 12:49 ]
Tytuł: 

qczer napisał(a):
Chce odkupić od kogoś Tesoro i chciał bym się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiejś awarii. Jak rozumiem firma proscan zajmuje się naprawą tej marki?
Pozdrawiam


Zerknij tutaj ----> http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258

Autor:  dergan [ sobota, 4 sierpnia 2007, 12:13 ]
Tytuł: 

Witam
Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam.

Autor:  dominss [ środa, 8 sierpnia 2007, 23:16 ]
Tytuł: 

dergan napisał(a):
Witam
Naprawą Tesoro zajmuje się znany na innych forach SWaldek.Korzystałem z jego usług i bardzo polecam.

A ja pozdrawiam szeregowych :za :que :za jeżeli juz nie Mrand a tym bardziej Proscan to ta marka chyba podupada z serwisem.
P.S. nie mam nic do SWaldka ;) bo go nie znam :piwo

Autor:  beaviso [ czwartek, 9 sierpnia 2007, 00:30 ]
Tytuł: 

dominss napisał(a):
ta marka chyba podupada z serwisem

Albo po prostu niewiele jest przy tej marce zajęcia dla serwisu :lol: - bynajmniej nie z powodu jej niskiej popularności...

Autor:  dergan [ czwartek, 9 sierpnia 2007, 14:40 ]
Tytuł: 

Dzięki Dominss za pozdrowienia dla szeregowego.Mam nadzieję, że nie było w tym zamierzonej ironi. ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/