https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Fisher 1236-X2 czy X-tera 30
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45298
Strona 1 z 1

Autor:  qczer [ sobota, 4 sierpnia 2007, 23:50 ]
Tytuł:  Fisher 1236-X2 czy X-tera 30

Witam!
Jakoś cały czas wacham się jaki wykrywacz kupić i po wielu przmyśleniach nabrałem ochoty na kupno nowej Xtera 30. Ale pojawiła się możliwość kupna używanego Fishera 1236-X2. O ile o Minelabie troche infromacji w sieci jest to o tym fisherze jakoś niewiele... Co byłoby leprze na monetki: nowy Minelab czy używany Fisher? Dodam ze do Fishera bede miał 3 różne cawki.
pzdr

Autor:  Michał_R [ niedziela, 5 sierpnia 2007, 09:21 ]
Tytuł:  Re: Fisher 1236-X2 czy X-tera 30

qczer napisał(a):
nowy Minelab czy używany Fisher?

Uzywany White's 5900/6000 DI pro sl...

i nie piszę tego jako jakis fanatyczny zwolennik white'sa, widziałem w akcji i chodziłem wiele razy z kilkoma modelami fishera w tym i z 1236-x2, x-terre maiłem co prawda 70-tkę, ale na monety była tylko trochę leprza od 5900 , natomiast na grubsze kolorowe rzeczy i złom bez porownania słabsza (to co bedzie w przypadku x-30 ;) ).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/