https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Piszczydło dla dziewczyny https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45527 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Royalty [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 19:40 ] |
| Tytuł: | Piszczydło dla dziewczyny |
Należę do tych szczęściarzy, których 2 połówki (kobieta a nie napój) podzielają hobby poszukiwacza :luv Ostatnio, tudzież wczoraj po kilku godzinach lażenia za mną z saperką stwierdziła "daj mi w końcu pomachać"... No OK - zobaczymy jak sobie poradzi z Solarisem, którego sam do końca nie rozgryzłem :P 3 kroki - łuska (phiiiii też mi fant) później piszczy, piszczy, popiskuje (dobre 5 minut modliła się nad dołkiem pokrzykując "ja sama, ja sama") i .... boratynka (noooo coś lepszego ale szału nie ma) W sumie nic konkretnego nie znalazła - jakieś guziczki, kilka moniaków i parę pierdułek ALE po paru godzinach łażenia za nią stwierdziłem, że teraz moja kolej.... Walnęła wzrok zbitego Setera i stwierdziła, że chce jeszcze.... Jak tu się nie ugiąć... Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki :666 a ona wyciągała z nich drobiazgi. Wieczorem stwierdziła "jeśli nie chcesz mojej zguby, wykrywacz kup mi luby".... Za chollere nie wiem jaki wykrywacz nadaje się dla dziewczyny - ma być prosty w obsłudze i z porządną dyskryminacją no i żebym nie stracił na niego majątek... Co polecacie? Bo ja nie mam zielonego pojęcia :drap |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 19:49 ] |
| Tytuł: | |
Najfajniejszym piszczydłem dla kobity uważam, że będzie Garrett ACE 250 bo.... *Cena nie jest kosmiczna. *Jest lekki (kobitki mają przeważnie chudsze rączki niż panowie) *Jest mały i poręczny. *Do kopania dołków nie wymaga takich wynalazków jak Fiskars, wystarczy poręczna saperka. *Jest bajecznie prosty w obsłudze (I nie będzie baba stała na polu pół dnia zastanawiajac się jak to się obsługuje i czego tak, a nie inaczej piszczy ) Albo jest sygnał albo nie ma - nie popierduje tak jak inne detektory. *Zasięgi ma takie akurat, aby nie zmęczyć się przy kopaniu. *Wykrywacz lubi kolorowe, niewielkie popierdółki - czyli to co kobity lubią najbardziej (szczególnie wskazany na monetki i inne takie duperele) Uważam, że to najlepszy wybór dla kobiet, które zaczynają bawić się w kopanie. Nie wiadomo czy jej to kopanie nie przejdzie po krótkim czasie, a z pewnością ten detektorek nie zrazi jej przez te aspekty, które wypisałem. Jak kobita łyknie bakcyla na poważnie to wtedy można gdybać o zmianie innego sprzętu, ale puki co to zalecam eksperyment z tym żótym kanarkiem. Cytuj: Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki A przed zakupem polecam zrobić mały test - czyli sprawdzić zachowanie połówki jak przez parę godzin będzie sama kopała dołki - jak da radę bez marudzenia znaczy się, że można jej kupić piszczałkę.
|
|
| Autor: | Royalty [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:01 ] |
| Tytuł: | |
prezesszczepan napisał(a): Cytuj: Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki A przed zakupem polecam zrobić mały test - czyli sprawdzić zachowanie połówki jak przez parę godzin będzie sama kopała dołki - jak da radę bez marudzenia znaczy się, że można jej kupić piszczałkę.Spoko - wcześniej ona kopała pode mną ;) i to nie była nasza wspólna wyprawa. Zobaczymy - kanarek chyba faktycznie będzie odpowiedni... a może 150 idąc po kosztach? Dzięki prezesszczepan :piwo |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:09 ] |
| Tytuł: | |
Garretta 150 nie polecam. Ciut mniejsze zasięgi, mniej rozbudowana identyfikacja i najważniejsze brak pinpointu, a tu już by mi było szkoda Twojej kobity - bo wiem jakie maleństwa łapie kanarek i pinpoint jest jak ulał. Większość co ma 150 żałuje, że właśnie kupiła ten model i cholernie im brak tego namierzania. Szkoda się męczyć, lepiej dołożyć i kupić 250. |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 21:01 ] |
| Tytuł: | |
Kup Tesoro Cibola. Jak chcesz to wpisz w wyszukiwarce na forum i poczytaj. Pozdrawiam |
|
| Autor: | mikolajmick [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:11 ] |
| Tytuł: | |
a co powiecie o PRIZM ll lub lll dla dziewczyny, bo mam ten sam problem ;-) |
|
| Autor: | beaviso [ poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 02:51 ] |
| Tytuł: | |
Kup Tesoro Cibola jeśli Cię stać. Bardzo prosty, ale bardzo skuteczny. Chodzi z nim moja narzeczona. Tylko uważaj bo to może być koniec związku - pewnego dnia obudzisz się ze świadomością, że Ona wyciąga więcej od Ciebie... :D |
|
| Autor: | mikolajmick [ poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 21:05 ] |
| Tytuł: | |
beaviso mam prawie dwudziesto letnia praktyke w "zawodzie" takze o ilosc fantow sie nie martwie. Na pewno kupie jej sprzet tylko i wylacznie z WHITES'a a to z tego powodu ze fabryke mam pod samym nosem. Chodzi mi tylko o opinie uzytkownikow PRIZMA ,czy nadaje sie dla poczatkujacej? Pozdrawiam |
|
| Autor: | graf_zero [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:20 ] |
| Tytuł: | |
nigdy w zyciu Cibola dla osoby początkującej. Ace bedzie najlepszy. a czy 150 czy 250 to nie aż tak duzego znaczenia.... |
|
| Autor: | beaviso [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 23:34 ] |
| Tytuł: | |
mikolajmick napisał(a): Chodzi mi tylko o opinie uzytkownikow PRIZMA ,czy nadaje sie dla poczatkujacej?
Sorry, ale wątek założył ktoś inny (Royalty - to jemu odpowiadałem), a Ty się pod niego podpiąłeś z tym swoim Prizmem ;) M. |
|
| Autor: | beaviso [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 23:36 ] |
| Tytuł: | |
graf_zero napisał(a): nigdy w zyciu Cibola dla osoby początkującej
Czym uzasadniasz to kategoryczne stwierdzenie? Ciekawym bardzo argumentów, może być wesoło. M. |
|
| Autor: | Simon [ środa, 15 sierpnia 2007, 08:57 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie ACE 250. Jak dziewczyna "zaskoczy" na stałe to z łatwościa sprzedasz i kupisz coś lepszego. Jak nie zaskoczy to też z łatwoscią sprzedaż dziewczynę. Chciałem powiedzieć wykrywke i kupisz dziewczynie kwiatki. Nie łakom się na minimalnie tańszy ACE 150, chyba , że zależy ci aby ona się zniechęciła. |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ środa, 15 sierpnia 2007, 10:16 ] |
| Tytuł: | |
Masz rację, nie kupuj Ciboli. Dzięki temu na polu będzie jeszcze duuuużo do znalezienia. Hehehehe. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Royalty [ środa, 15 sierpnia 2007, 19:06 ] |
| Tytuł: | |
He he ;) Sam zastanawiałem się nad zakupem Ciboli dla siebie :P Na gwiazdkę będzie ACE 250 :za Niech dziewczyna oswoi się z kopaniem (dziś w końcu coś porządnego wyrwała skubana :brawo ) także myślę, że załapała :) Dzięki panowie :piwo |
|
| Autor: | graf_zero [ czwartek, 16 sierpnia 2007, 09:00 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Na gwiazdkę będzie ACE 250 Jestem za
I bardzo dobrze... Osoba początkująca do ciboli tylko by się zraziła. Obecnie jestem posiadaczem tej wykrywki i żeby się za bardzo nie rozwodzić efekty są takie same jak wtedy gdy biegałem z Ace 150. Jesli nie widać różnicy po co przepłacać.... |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|