https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Piszczydło dla dziewczyny
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45527
Strona 1 z 2

Autor:  Royalty [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 19:40 ]
Tytuł:  Piszczydło dla dziewczyny

Należę do tych szczęściarzy, których 2 połówki (kobieta a nie napój) podzielają hobby poszukiwacza :luv

Ostatnio, tudzież wczoraj po kilku godzinach lażenia za mną z saperką stwierdziła "daj mi w końcu pomachać"...
No OK - zobaczymy jak sobie poradzi z Solarisem, którego sam do końca nie rozgryzłem :P
3 kroki - łuska (phiiiii też mi fant)
później piszczy, piszczy, popiskuje (dobre 5 minut modliła się nad dołkiem pokrzykując "ja sama, ja sama") i .... boratynka (noooo coś lepszego ale szału nie ma)
W sumie nic konkretnego nie znalazła - jakieś guziczki, kilka moniaków i parę pierdułek ALE po paru godzinach łażenia za nią stwierdziłem, że teraz moja kolej.... Walnęła wzrok zbitego Setera i stwierdziła, że chce jeszcze....
Jak tu się nie ugiąć... Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki :666 a ona wyciągała z nich drobiazgi.
Wieczorem stwierdziła "jeśli nie chcesz mojej zguby, wykrywacz kup mi luby"....
Za chollere nie wiem jaki wykrywacz nadaje się dla dziewczyny - ma być prosty w obsłudze i z porządną dyskryminacją no i żebym nie stracił na niego majątek...

Co polecacie? Bo ja nie mam zielonego pojęcia :drap

Autor:  Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 19:49 ]
Tytuł: 

Najfajniejszym piszczydłem dla kobity uważam, że będzie Garrett ACE 250 bo....

*Cena nie jest kosmiczna.
*Jest lekki (kobitki mają przeważnie chudsze rączki niż panowie)
*Jest mały i poręczny.
*Do kopania dołków nie wymaga takich wynalazków jak Fiskars, wystarczy poręczna saperka.
*Jest bajecznie prosty w obsłudze (I nie będzie baba stała na polu pół dnia zastanawiajac się jak to się obsługuje i czego tak, a nie inaczej piszczy ) Albo jest sygnał albo nie ma - nie popierduje tak jak inne detektory.
*Zasięgi ma takie akurat, aby nie zmęczyć się przy kopaniu.
*Wykrywacz lubi kolorowe, niewielkie popierdółki - czyli to co kobity lubią najbardziej (szczególnie wskazany na monetki i inne takie duperele)

Uważam, że to najlepszy wybór dla kobiet, które zaczynają bawić się w kopanie. Nie wiadomo czy jej to kopanie nie przejdzie po krótkim czasie, a z pewnością ten detektorek nie zrazi jej przez te aspekty, które wypisałem. Jak kobita łyknie bakcyla na poważnie to wtedy można gdybać o zmianie innego sprzętu, ale puki co to zalecam eksperyment z tym żótym kanarkiem.
Cytuj:
Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki
A przed zakupem polecam zrobić mały test - czyli sprawdzić zachowanie połówki jak przez parę godzin będzie sama kopała dołki - jak da radę bez marudzenia znaczy się, że można jej kupić piszczałkę.

Autor:  Royalty [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:01 ]
Tytuł: 

prezesszczepan napisał(a):
Cytuj:
Przez resztę dnia kopałem pod nią dołki
A przed zakupem polecam zrobić mały test - czyli sprawdzić zachowanie połówki jak przez parę godzin będzie sama kopała dołki - jak da radę bez marudzenia znaczy się, że można jej kupić piszczałkę.


Spoko - wcześniej ona kopała pode mną ;) i to nie była nasza wspólna wyprawa.
Zobaczymy - kanarek chyba faktycznie będzie odpowiedni... a może 150 idąc po kosztach?

Dzięki prezesszczepan :piwo

Autor:  Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:09 ]
Tytuł: 

Garretta 150 nie polecam. Ciut mniejsze zasięgi, mniej rozbudowana identyfikacja i najważniejsze brak pinpointu, a tu już by mi było szkoda Twojej kobity - bo wiem jakie maleństwa łapie kanarek i pinpoint jest jak ulał. Większość co ma 150 żałuje, że właśnie kupiła ten model i cholernie im brak tego namierzania. Szkoda się męczyć, lepiej dołożyć i kupić 250.

Autor:  vincent_vega_69 [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 21:01 ]
Tytuł: 

Kup Tesoro Cibola. Jak chcesz to wpisz w wyszukiwarce na forum i poczytaj.

Pozdrawiam

Autor:  mikolajmick [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:11 ]
Tytuł: 

a co powiecie o PRIZM ll lub lll dla dziewczyny, bo mam ten sam problem ;-)

Autor:  beaviso [ poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 02:51 ]
Tytuł: 

Kup Tesoro Cibola jeśli Cię stać. Bardzo prosty, ale bardzo skuteczny. Chodzi z nim moja narzeczona.
Tylko uważaj bo to może być koniec związku - pewnego dnia obudzisz się ze świadomością, że Ona wyciąga więcej od Ciebie... :D

Autor:  mikolajmick [ poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 21:05 ]
Tytuł: 

beaviso mam prawie dwudziesto letnia praktyke w "zawodzie" takze o ilosc fantow sie nie martwie.
Na pewno kupie jej sprzet tylko i wylacznie z WHITES'a a to z tego powodu ze fabryke mam pod samym nosem.
Chodzi mi tylko o opinie uzytkownikow PRIZMA ,czy nadaje sie dla poczatkujacej?
Pozdrawiam

Autor:  graf_zero [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:20 ]
Tytuł: 

nigdy w zyciu Cibola dla osoby początkującej. Ace bedzie najlepszy. a czy 150 czy 250 to nie aż tak duzego znaczenia....

Autor:  beaviso [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 23:34 ]
Tytuł: 

mikolajmick napisał(a):
Chodzi mi tylko o opinie uzytkownikow PRIZMA ,czy nadaje sie dla poczatkujacej?

Sorry, ale wątek założył ktoś inny (Royalty - to jemu odpowiadałem), a Ty się pod niego podpiąłeś z tym swoim Prizmem ;)

M.

Autor:  beaviso [ wtorek, 14 sierpnia 2007, 23:36 ]
Tytuł: 

graf_zero napisał(a):
nigdy w zyciu Cibola dla osoby początkującej

Czym uzasadniasz to kategoryczne stwierdzenie? Ciekawym bardzo argumentów, może być wesoło.

M.

Autor:  Simon [ środa, 15 sierpnia 2007, 08:57 ]
Tytuł: 

Zdecydowanie ACE 250. Jak dziewczyna "zaskoczy" na stałe to z łatwościa sprzedasz i kupisz coś lepszego. Jak nie zaskoczy to też z łatwoscią sprzedaż dziewczynę. Chciałem powiedzieć wykrywke i kupisz dziewczynie kwiatki. Nie łakom się na minimalnie tańszy ACE 150, chyba , że zależy ci aby ona się zniechęciła.

Autor:  vincent_vega_69 [ środa, 15 sierpnia 2007, 10:16 ]
Tytuł: 

Masz rację, nie kupuj Ciboli. Dzięki temu na polu będzie jeszcze duuuużo do znalezienia. Hehehehe.

Pozdrawiam.

Autor:  Royalty [ środa, 15 sierpnia 2007, 19:06 ]
Tytuł: 

He he ;)
Sam zastanawiałem się nad zakupem Ciboli dla siebie :P

Na gwiazdkę będzie ACE 250 :za
Niech dziewczyna oswoi się z kopaniem (dziś w końcu coś porządnego wyrwała skubana :brawo ) także myślę, że załapała :)
Dzięki panowie :piwo

Autor:  graf_zero [ czwartek, 16 sierpnia 2007, 09:00 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Na gwiazdkę będzie ACE 250 Jestem za

I bardzo dobrze... Osoba początkująca do ciboli tylko by się zraziła.
Obecnie jestem posiadaczem tej wykrywki i żeby się za bardzo nie rozwodzić efekty są takie same jak wtedy gdy biegałem z Ace 150. Jesli nie widać różnicy po co przepłacać....

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/