https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Bounty Hunter Junior https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45535 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dumel [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:05 ] |
| Tytuł: | Bounty Hunter Junior |
Witam. Jak myślicie czy ten wykrywacz opłaca się kupić? Jeśli nie to podajcie coś godnego uwagi i w takiej strefie cenowej jak ten. |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:23 ] |
| Tytuł: | |
Jest to zabawka, która praktycznie nie nadaje się do poszukiwań. Pozbieraj więcej kasy i kup sobie coś lepszego. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|