https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Bounty Hunter Junior
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45535
Strona 1 z 1

Autor:  Dumel [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:05 ]
Tytuł:  Bounty Hunter Junior

Witam. Jak myślicie czy ten wykrywacz opłaca się kupić? Jeśli nie to podajcie coś godnego uwagi i w takiej strefie cenowej jak ten.

Autor:  Wojtek [ niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:23 ]
Tytuł: 

Jest to zabawka, która praktycznie nie nadaje się do poszukiwań. Pozbieraj więcej kasy i kup sobie coś lepszego.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/