https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Minelab Sovereign GT
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45649
Strona 1 z 1

Autor:  dezerter [ środa, 15 sierpnia 2007, 14:43 ]
Tytuł:  Minelab Sovereign GT

witam rozmyslam nad zakupem uzywanego wykrywacza, jakie ma osiagi na monetach, parametry do poszczegolnych przedmiotow w koncu czy warto go kupic czy cos innego.
interesuja mnie wykrywacze do 2 tys. zl. niezawodny a przy tym glebokoszukajacy monet.
z gory dzieki za wszelkie info :piwo
pozdrawiam :1

Autor:  dezerter [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 13:36 ]
Tytuł: 

nikt nic nie wie??
to chyba niezbyt popularny wykrywacz, to moze cos innego z minelaba??

Autor:  darek6 [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 14:27 ]
Tytuł: 

Witam!


Jest coś takiego jak wyszukiwarka. Warto z niej korzystać bo to nie boli :) Wystarczy wpisać Sovereign, wybrać dział detektory... i pojawi się 68 rekordów :1 Miłej lektury :)


pozdrawiam
darek6

Autor:  dezerter [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 15:25 ]
Tytuł: 

dzieki wielkie. a mam jeszcze jedno pytanie czym rozni sie minelab sovergin GT od minelaba sovergin minelab sovereign xs-2. potrzebne mi to jest bo zastanawiam sie nad kupnem jednego z nich ktory lepszy?? jak sie ma jeden do drugiego.
prosze o szybka odp :piwo :1

Autor:  darek6 [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 18:22 ]
Tytuł: 

Witam!

GT jest najnowszym modelem. Elite i XS to jego starsi bracia. A kwestia różnic? Sposób znalezienia Ci podałem. Tu jedno zdanie, tu dwa ale to Ty musisz to wszystko złożyć do kupy.


pozdrawiam
darek6

Autor:  ziela4rz [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 23:07 ]
Tytuł: 

Witam
Tak jak darek6 pisał funkcja szukaj wszystko załatwi jest porównanie GT do ELIT.
Pozdrawiam

Autor:  pablo11 [ wtorek, 21 sierpnia 2007, 03:20 ]
Tytuł: 

whites 6000 pro xl,ewentualnie xlt.
pozdr.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/