https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

X-terra 70 problem z mocowaniem cewki...
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45792
Strona 1 z 1

Autor:  west68 [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 16:01 ]
Tytuł:  X-terra 70 problem z mocowaniem cewki...

... macie pomysł na zrywające się śruby ( czy to ma gwarancję?) może jest zamiennik bo te oryginalne to szais.

Autor:  Dario [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 16:42 ]
Tytuł: 

To fakt - w przypadku tych nędznej jakości plastikowych pseudo - śrubek jest kłopot - ja miałem ten sam problem w Minelabie Muskieterze XS PRO.
Ja osobiście zastosowałem dodatkowe gumowe nakładki i śrubę dokręcałem już na tym nie wyrobionym miejscu - to działa :1
Pozdrawiam

Autor:  Arkadio.IE [ piątek, 24 sierpnia 2007, 00:36 ]
Tytuł: 

Witam :)
Jeśli chodzi o zamiennik to poszukaj w sklepie z armaturą łazienkową, mają tam plastikowe śruby z nakrętkami motylkowymi do ;) desek klozetowych :1 sprawdzają się, mam kolegów z X-70 i nie tylko,i mieli ten sam problem.

pozdrawiam

ps. to nie jest żart,ale koloru chyba nie dopasujesz :que :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/