https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| X-terra 70 problem z mocowaniem cewki... https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45792 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 16:01 ] |
| Tytuł: | X-terra 70 problem z mocowaniem cewki... |
... macie pomysł na zrywające się śruby ( czy to ma gwarancję?) może jest zamiennik bo te oryginalne to szais. |
|
| Autor: | Dario [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 16:42 ] |
| Tytuł: | |
To fakt - w przypadku tych nędznej jakości plastikowych pseudo - śrubek jest kłopot - ja miałem ten sam problem w Minelabie Muskieterze XS PRO. Ja osobiście zastosowałem dodatkowe gumowe nakładki i śrubę dokręcałem już na tym nie wyrobionym miejscu - to działa :1 Pozdrawiam |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ piątek, 24 sierpnia 2007, 00:36 ] |
| Tytuł: | |
Witam :) Jeśli chodzi o zamiennik to poszukaj w sklepie z armaturą łazienkową, mają tam plastikowe śruby z nakrętkami motylkowymi do ;) desek klozetowych :1 sprawdzają się, mam kolegów z X-70 i nie tylko,i mieli ten sam problem. pozdrawiam ps. to nie jest żart,ale koloru chyba nie dopasujesz :que :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|