https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Rutus Solaris
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45797
Strona 1 z 1

Autor:  tomek_01 [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 17:55 ]
Tytuł:  Rutus Solaris

Jak w Temacie czy to jest dobry wykrywacz? będę szukał monet:) i trochę Militari! do 1300zł. to jest najlepszy sprzęt??
Dzięki za POMOC z góry:)

Autor:  Wojtek [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 18:30 ]
Tytuł: 

Setki razy było. Kliknij opcje szukaj, następnie wpisz solaris i ustaw na szukanie dział detektory, a na końcu enter. Znajdziesz wszystko co potrzeba.

Autor:  Dario [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 19:38 ]
Tytuł: 

Ale ten nasz Wojtas jest ironiczny - hehe
Pomóż człowiekowi a on Ci pomoże :1

Autor:  vincent_vega_69 [ niedziela, 19 sierpnia 2007, 19:52 ]
Tytuł: 

Solaris jest dobrym wykrywaczem i ludzie go chwalą. Czy najlepszy w tej cenie? Dla jednego tak a dla innego nie. Tak samo jak jeden wychwala BMW a drugi Mercedesa. I jeden i drugi to bardzo dobre samochody. Tak samo Solaris jest bardzo dobrym wykrywaczem

Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/