Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 10:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Minelab Sovereign GT
PostNapisane: środa, 15 sierpnia 2007, 14:43 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 11 maja 2007, 10:12
Posty: 62
Lokalizacja: znad warty
witam rozmyslam nad zakupem uzywanego wykrywacza, jakie ma osiagi na monetach, parametry do poszczegolnych przedmiotow w koncu czy warto go kupic czy cos innego.
interesuja mnie wykrywacze do 2 tys. zl. niezawodny a przy tym glebokoszukajacy monet.
z gory dzieki za wszelkie info :piwo
pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 13:36 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 11 maja 2007, 10:12
Posty: 62
Lokalizacja: znad warty
nikt nic nie wie??
to chyba niezbyt popularny wykrywacz, to moze cos innego z minelaba??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 14:27 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2003, 00:00
Posty: 723
Lokalizacja: Ulstein
Witam!


Jest coś takiego jak wyszukiwarka. Warto z niej korzystać bo to nie boli :) Wystarczy wpisać Sovereign, wybrać dział detektory... i pojawi się 68 rekordów :1 Miłej lektury :)


pozdrawiam
darek6


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 15:25 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 11 maja 2007, 10:12
Posty: 62
Lokalizacja: znad warty
dzieki wielkie. a mam jeszcze jedno pytanie czym rozni sie minelab sovergin GT od minelaba sovergin minelab sovereign xs-2. potrzebne mi to jest bo zastanawiam sie nad kupnem jednego z nich ktory lepszy?? jak sie ma jeden do drugiego.
prosze o szybka odp :piwo :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 18:22 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2003, 00:00
Posty: 723
Lokalizacja: Ulstein
Witam!

GT jest najnowszym modelem. Elite i XS to jego starsi bracia. A kwestia różnic? Sposób znalezienia Ci podałem. Tu jedno zdanie, tu dwa ale to Ty musisz to wszystko złożyć do kupy.


pozdrawiam
darek6


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 23:07 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 23:40
Posty: 92
Lokalizacja: Roztocze
Witam
Tak jak darek6 pisał funkcja szukaj wszystko załatwi jest porównanie GT do ELIT.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 sierpnia 2007, 03:20 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
whites 6000 pro xl,ewentualnie xlt.
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL