https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Garrett GTP 1350?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45868
Strona 1 z 1

Autor:  lukg [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 22:25 ]
Tytuł:  Garrett GTP 1350?

witam,

zamierzam kupić właśnie ten wykrywacz.
Jestem początkujący, miałem trochę do czynienia z garrettem GTAx 550 i w sumie taki by mi wystarczył,
ale wolał bym kupić coś lepszego, zwłaszcza że ceny wykrywaczy spadają, 2 lata temu GTAx kosztował tyle co GTP teraz.

Czy mógłby mi ktoś doradzić w tej sprawie, może coś innej firmy?
Chciałbym zmieścić się w 2500 zł.

Interesują mnie głównie militaria.

Autor:  pitbull [ wtorek, 21 sierpnia 2007, 21:25 ]
Tytuł: 

Witam
w dziale "giełda" gość chce sprzedać GTI w tej cenie - myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/