https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Garrett GTP 1350? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=45868 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lukg [ poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 22:25 ] |
| Tytuł: | Garrett GTP 1350? |
witam, zamierzam kupić właśnie ten wykrywacz. Jestem początkujący, miałem trochę do czynienia z garrettem GTAx 550 i w sumie taki by mi wystarczył, ale wolał bym kupić coś lepszego, zwłaszcza że ceny wykrywaczy spadają, 2 lata temu GTAx kosztował tyle co GTP teraz. Czy mógłby mi ktoś doradzić w tej sprawie, może coś innej firmy? Chciałbym zmieścić się w 2500 zł. Interesują mnie głównie militaria. |
|
| Autor: | pitbull [ wtorek, 21 sierpnia 2007, 21:25 ] |
| Tytuł: | |
Witam w dziale "giełda" gość chce sprzedać GTI w tej cenie - myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|