Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 01:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywka dla kobiety
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:40 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): środa, 7 lutego 2007, 09:43
Posty: 20
Lokalizacja: Landsberg
Witam
Mam mały problem. Żona zaraziła się kopaniem i teraz chce własną piszczałkę. Nie wiem co wybrać wiec napisze jakie cechy musi spełniać.
-lekki
-dobra dykrymina (lubuje się w kolorach nie chce zbierać żelastwa)
-prosta w obsłudze.
-w miarę tania
Jednocześnie ma to być drugi wykrywacz dla mnie na zaśmiecone pola bo tam mój rutus się nie sprawdza.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:51 
Offline
Felix Hobus Drugi

Dołączył(a): wtorek, 4 listopada 2003, 11:56
Posty: 1665
Lokalizacja: Deszczno/Gorzów Wlkp.
Witam
Wydaje się,że dla kobiety dobry byłby jeden z "kanarków",np. ACE 250.
Spotkałem się już z dwoma przypadkami,kiedy kobiety wybrały własnie ten model.
Ale wszystko zawsze zależy od niej....
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:21 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
tesoro cibole ....

więcej powinien powidzieć o tym sprzęcie BEAVISO którego sympatia biega z tym sprzętem, sam z chęcia posłucham o nim bo si eprzymieram do zakuu tesoro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:31 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): środa, 7 lutego 2007, 09:43
Posty: 20
Lokalizacja: Landsberg
ace 250; cibola; czy x-terra 30 który ma lepszą dyskryminację.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:13 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 2 września 2006, 20:47
Posty: 392
miałem ace 150 mam cibole.. Powiem tak jesli chodzi tylko o dyskryminację to garrety są znacznie lepsze. W ogolnym rozrachunku ciut lepiej wypada cibola ale roznica cen jest spora. moim zdaniem na poczatek lepszy bedzie ACE jesli wybierasz pomiedzy tymi dwoma medalami...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:53 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
viewtopic.php?t=45527
Nie powielajmy tematów :)
Wnioskuję o kłódeczkę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 14:36 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): środa, 7 lutego 2007, 09:43
Posty: 20
Lokalizacja: Landsberg
musiałem gdzieś to przeoczyć przy szukaniu :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 sierpnia 2007, 01:11 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
Przed "zapadnięciem kłódeczki" powiem Ci Lisu77, że Cibola (jak każde Tesoro) ma świetną dyskryminację - i to z dwóch względów. Po pierwsze, można skutecznie wyciąć żelastwo, a po drugie - świetnie separuje sygnały, co przekłada się na szansę wyłowienia kolorków wśród żelaza. Efekt maskowania jest mocno zmarginalizowany. Banalnie prosta w obsłudze, żadnych tam wyświetlaczy odwracających uwagę od dźwięku. Czystość formy :)

M.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 28 sierpnia 2007, 07:29 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): środa, 7 lutego 2007, 09:43
Posty: 20
Lokalizacja: Landsberg
Dzięki beaviso :piwo .Decyzja zapadła Cibola


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL