https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywka dla kobiety https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46102 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:40 ] |
| Tytuł: | Wykrywka dla kobiety |
Witam Mam mały problem. Żona zaraziła się kopaniem i teraz chce własną piszczałkę. Nie wiem co wybrać wiec napisze jakie cechy musi spełniać. -lekki -dobra dykrymina (lubuje się w kolorach nie chce zbierać żelastwa) -prosta w obsłudze. -w miarę tania Jednocześnie ma to być drugi wykrywacz dla mnie na zaśmiecone pola bo tam mój rutus się nie sprawdza. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Jacoby [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:51 ] |
| Tytuł: | |
Witam Wydaje się,że dla kobiety dobry byłby jeden z "kanarków",np. ACE 250. Spotkałem się już z dwoma przypadkami,kiedy kobiety wybrały własnie ten model. Ale wszystko zawsze zależy od niej.... Pozdrawiam |
|
| Autor: | przemko89 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:21 ] |
| Tytuł: | |
tesoro cibole .... więcej powinien powidzieć o tym sprzęcie BEAVISO którego sympatia biega z tym sprzętem, sam z chęcia posłucham o nim bo si eprzymieram do zakuu tesoro |
|
| Autor: | lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:31 ] |
| Tytuł: | |
ace 250; cibola; czy x-terra 30 który ma lepszą dyskryminację. |
|
| Autor: | graf_zero [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:13 ] |
| Tytuł: | |
miałem ace 150 mam cibole.. Powiem tak jesli chodzi tylko o dyskryminację to garrety są znacznie lepsze. W ogolnym rozrachunku ciut lepiej wypada cibola ale roznica cen jest spora. moim zdaniem na poczatek lepszy bedzie ACE jesli wybierasz pomiedzy tymi dwoma medalami... |
|
| Autor: | Wojtek [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:53 ] |
| Tytuł: | |
viewtopic.php?t=45527 Nie powielajmy tematów :) Wnioskuję o kłódeczkę. |
|
| Autor: | lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 14:36 ] |
| Tytuł: | |
musiałem gdzieś to przeoczyć przy szukaniu :1 |
|
| Autor: | beaviso [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 01:11 ] |
| Tytuł: | |
Przed "zapadnięciem kłódeczki" powiem Ci Lisu77, że Cibola (jak każde Tesoro) ma świetną dyskryminację - i to z dwóch względów. Po pierwsze, można skutecznie wyciąć żelastwo, a po drugie - świetnie separuje sygnały, co przekłada się na szansę wyłowienia kolorków wśród żelaza. Efekt maskowania jest mocno zmarginalizowany. Banalnie prosta w obsłudze, żadnych tam wyświetlaczy odwracających uwagę od dźwięku. Czystość formy :) M. |
|
| Autor: | lisu77 [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 07:29 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki beaviso :piwo .Decyzja zapadła Cibola |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|