https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Wykrywka dla kobiety
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46102
Strona 1 z 1

Autor:  lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:40 ]
Tytuł:  Wykrywka dla kobiety

Witam
Mam mały problem. Żona zaraziła się kopaniem i teraz chce własną piszczałkę. Nie wiem co wybrać wiec napisze jakie cechy musi spełniać.
-lekki
-dobra dykrymina (lubuje się w kolorach nie chce zbierać żelastwa)
-prosta w obsłudze.
-w miarę tania
Jednocześnie ma to być drugi wykrywacz dla mnie na zaśmiecone pola bo tam mój rutus się nie sprawdza.
Pozdrawiam

Autor:  Jacoby [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 11:51 ]
Tytuł: 

Witam
Wydaje się,że dla kobiety dobry byłby jeden z "kanarków",np. ACE 250.
Spotkałem się już z dwoma przypadkami,kiedy kobiety wybrały własnie ten model.
Ale wszystko zawsze zależy od niej....
Pozdrawiam

Autor:  przemko89 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:21 ]
Tytuł: 

tesoro cibole ....

więcej powinien powidzieć o tym sprzęcie BEAVISO którego sympatia biega z tym sprzętem, sam z chęcia posłucham o nim bo si eprzymieram do zakuu tesoro

Autor:  lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 12:31 ]
Tytuł: 

ace 250; cibola; czy x-terra 30 który ma lepszą dyskryminację.

Autor:  graf_zero [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:13 ]
Tytuł: 

miałem ace 150 mam cibole.. Powiem tak jesli chodzi tylko o dyskryminację to garrety są znacznie lepsze. W ogolnym rozrachunku ciut lepiej wypada cibola ale roznica cen jest spora. moim zdaniem na poczatek lepszy bedzie ACE jesli wybierasz pomiedzy tymi dwoma medalami...

Autor:  Wojtek [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 13:53 ]
Tytuł: 

viewtopic.php?t=45527
Nie powielajmy tematów :)
Wnioskuję o kłódeczkę.

Autor:  lisu77 [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 14:36 ]
Tytuł: 

musiałem gdzieś to przeoczyć przy szukaniu :1

Autor:  beaviso [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 01:11 ]
Tytuł: 

Przed "zapadnięciem kłódeczki" powiem Ci Lisu77, że Cibola (jak każde Tesoro) ma świetną dyskryminację - i to z dwóch względów. Po pierwsze, można skutecznie wyciąć żelastwo, a po drugie - świetnie separuje sygnały, co przekłada się na szansę wyłowienia kolorków wśród żelaza. Efekt maskowania jest mocno zmarginalizowany. Banalnie prosta w obsłudze, żadnych tam wyświetlaczy odwracających uwagę od dźwięku. Czystość formy :)

M.

Autor:  lisu77 [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 07:29 ]
Tytuł: 

Dzięki beaviso :piwo .Decyzja zapadła Cibola

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/