https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywacze Nowak, https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46286 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pavel [ piątek, 31 sierpnia 2007, 23:09 ] |
| Tytuł: | Wykrywacze Nowak, |
Witam. Chciałbym się zapytać szanownych kolegów o wykrywacze pana Nowaka.Szukałem w starszych postach ,ale były one z 2003 roku i mogą okazać się one troche przeterminowane.Mniej więcej chciałbym sie dowiedzieć jakie wykrywacze w tym czasie wypuścił na rynek pan Nowak i czy w ogóle warto jest je zakupić.Czy istnieje jakaś strona z wykrywaczami pana Nowaka na której mógłbym znaleźć jakieś info na temat jego sprzętu.Rozumiem że adres i numer telefonu sie nie zmienił,a jeśli tak to poproszę o aktualizacje.Interesuje mnie przeważnie militarka.Jak by mogli niech wypowiedzą się koledzy którzy używaja sprzetu pana Nowaka i mogliby troche o nim powiedzieć.Przepraszam że tyle wymagam ale chciałbym sie dowiedzieć czy warto zakupić taki sprzęt.Czytałem wiele opini i zdania są podzielone,więc już sam nie wiem.Bardzo proszę o pomoc. :) |
|
| Autor: | pavel [ sobota, 1 września 2007, 21:39 ] |
| Tytuł: | |
Na prawde nikt nic nie wie o wykrywaczach p Nowaka.Proszę o jakieś wskazówki. |
|
| Autor: | bodek [ sobota, 1 września 2007, 23:07 ] |
| Tytuł: | Wykrywacze Nowak, |
Parę lat temu chodziłem z wykrywką Pana Nowaka nazywał się Saper,typowy PI wtedy był idealny na skrytki i militarkę, wady to łatwo psujący się wyłącznik i jeden wiecznie iskrzący peerek na płytce głównej poza tym Pan Nowak aczkolwiek bardzo miły facet niezbyt trzymał się terminów np obiecał mi kiedyś że naprawi (odpłatnie) wykrywkę w tydzień a trzymał ją ponad 2 miesiące, w efekcie wysłał Mi nową za darmo reasumując wykrywacz dośc przyzwoity na grubsze głębokie fanty na monetki czy śmieciowiska raczej bezużyteczny, najlepsze depozyciki walnąłem właśnie nim. pozdrawiam |
|
| Autor: | ziela4rz [ niedziela, 2 września 2007, 23:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam Zapytaj WAZE tak sie loguje na forum troche z nim chodził. Pozdrawiam |
|
| Autor: | pavel [ poniedziałek, 3 września 2007, 11:57 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki, spytam. pozdrawiam |
|
| Autor: | DZIAD [ środa, 5 września 2007, 11:07 ] |
| Tytuł: | jeszcze Nowak |
Witam Z Nowakiem chodze juz z 15 lat,co jakis czas wymieniam na nowszy.Teraz robi z pomiarem głębokosci ,na pelna głębokość,z dokladnościa centymetrowa.Oraz z 2 diodami dyskryminacyjnymi na drobne kolorowe smieci i grubszy kolor.(jak Pulse Star).Pod względem zasiegu to daej najgłębszy wykrywacz w Polsce.Na ramie 1,2 wiaderko widzi na 4 m.N okopy idealny,nawet mozna okreslic wymiary przedmiotu kantem cewki.Do monetek zbyt wolny.Na schowki nawet w zasmieconym terenie super(wtedy cewkę trzymam na wys.60 cm-nie widzi śmieci a zasieg pozwala na identyfikację skrzyni). tel chyba 501 155 120 Na monetki i drobnice chodze z Fisherkiem 3D na inne z TF 900 Klucznik |
|
| Autor: | pavel [ środa, 5 września 2007, 18:28 ] |
| Tytuł: | Re: jeszcze Nowak |
DZIAD napisał(a): Witam
Z Nowakiem chodze juz z 15 lat,co jakis czas wymieniam na nowszy.Teraz robi z pomiarem głębokosci ,na pelna głębokość,z dokladnościa centymetrowa.Oraz z 2 diodami dyskryminacyjnymi na drobne kolorowe smieci i grubszy kolor.(jak Pulse Star).Pod względem zasiegu to daej najgłębszy wykrywacz w Polsce.Na ramie 1,2 wiaderko widzi na 4 m.N okopy idealny,nawet mozna okreslic wymiary przedmiotu kantem cewki.Do monetek zbyt wolny.Na schowki nawet w zasmieconym terenie super(wtedy cewkę trzymam na wys.60 cm-nie widzi śmieci a zasieg pozwala na identyfikację skrzyni). tel chyba 501 155 120 Na monetki i drobnice chodze z Fisherkiem 3D na inne z TF 900 Klucznik A mógłbyś podać przykładową cene tego "cuda". Dzięki za info i pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|