https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

rutus ultra 2 - 2 prośby
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46399
Strona 1 z 1

Autor:  michal_kk [ poniedziałek, 3 września 2007, 16:52 ]
Tytuł:  rutus ultra 2 - 2 prośby

cześć! mam do was prośbę, napiszcie mi proszę ile bylibyście skłonni dać za rutusa ultre 2, oczywiście sprawnego, stan wizualny dobry, z gwarancją, która skończyła się 2 tyg temu :). druga rzecz - co kupić? to już drugi wykrywacz od rutusa (first was first :) ), który mi się spieprzył. albo mam ogromnego pecha albo ciąży na mnie jakaś klątwa (co jest bardzo prawdopodobne, bo mam na pieńku z kilkoma starymi cygankami ). mam do przeznaczenia max. 1000zł. chciałbym szukać monetek i mieć jakiś sprzęcik żeby co jakiś czas wyciągnąć bagnecik z ziemi. czy jest jakaś inna opcja niż rutus solaris??

Autor:  timon86 [ poniedziałek, 3 września 2007, 17:28 ]
Tytuł: 

Tak się składa że i ja do tej pory bytuje jedynie na Rutusach. Najpierw Ultra obecnie Solaris. Uważam że w spokojnie powinieneś znaleźć solarkę do 1000 zł, nie kiedy nawet z gwarancją więc myślę że jest to propozycja godna uwagi ;) Co do samego wykrywacza to jak każdy ma on swoje wady ale i zalety, moim zdaniem tych drugich jest zdecydowanie więcej dlatego z ręką na sercu mogę go polecić. Pozdro

Autor:  jacekm [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:01 ]
Tytuł: 

http://www.allegro.pl/item239817936_wyk ... html#photo
Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que
Jest też podany tel. i GG :1

Autor:  michal_kk [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:19 ]
Tytuł: 

jacekm napisał(a):
http://www.allegro.pl/item239817936_wykrywacz_rutus_solaris_tanio_.html#photo
Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que
Jest też podany tel. i GG :1


podaj już od razu swój adres i numer konta jakbym się na ten wykrywacz zdecydował...

Autor:  Ivanhoe [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:24 ]
Tytuł: 

jacekm napisał(a):
http://www.allegro.pl/item239817936_wykrywacz_rutus_solaris_tanio_.html#photo
Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que
Jest też podany tel. i GG :1


Hehe, niezła reklama :pap

Autor:  damiano [ wtorek, 4 września 2007, 09:27 ]
Tytuł: 

Raczej Olkusz nie jest w lubuskim ;)

Autor:  RoArt [ wtorek, 4 września 2007, 09:34 ]
Tytuł: 

Nic jak przeniesc posty do dzialu "Gielda"

Autor:  michal_kk [ wtorek, 4 września 2007, 13:39 ]
Tytuł: 

myśle że powinniśmy zakończyć ten temat i wrócić do pierwotnego. jak myślicie, ile mógłbym dostać za ten wykrywacz? dostałem już ofertę - 300 zł i myślę że jest więcej niż śmieszna :) nie wliczając rutusa solarisa - czy istnieje jakiś fajny wykrywacz na monetki, który znajdzie także bagnet i hełm do załóżmy 1200zł? co sądzicie o fisherze CZ 7 i garrecie gtax 550, co do tego drugiego, czy rzeczywiscie jest duzo lepszy od ace`a 250??

Autor:  Ivanhoe [ wtorek, 4 września 2007, 15:05 ]
Tytuł: 

A ja myślę, że za 2-letnią Ultrę II po gwarancji nie dostaniesz więcej jak 400 zł ;)

Autor:  michal_kk [ wtorek, 4 września 2007, 15:10 ]
Tytuł: 

tak jak ci juz pisalem na pw, ostatnio sprzedalem firsta z uszkodzonym glosnikiem za niecale 300zl, a pamietajmy jakiej klasy jest ultra 2, a jakiej first...

Autor:  damiano [ środa, 5 września 2007, 10:30 ]
Tytuł: 

Ivanhoe napisał(a):
A ja myślę, że za 2-letnią Ultrę II po gwarancji nie dostaniesz więcej jak 400 zł ;)

Powiem tak że na alledrogo za 1,5 letnią czyli na gwaracji jeszcze U II ceny wahają się w granicach 600-650zł a jaki jest odzew :que
Ano taki że aukcje znikają jak kamfora :)

@sauroon
Prosta sprawa wystaw na aukcji albo w dziale 'Giełda' i zobaczysz że ponad 4 stówki szarpniesz jak nic - tych wykrywaczy nie przybywa a chętnych jest mnóstwo :1

Autor:  michal_kk [ środa, 5 września 2007, 20:13 ]
Tytuł: 

Stwierdziłem że za kwotę, którą mam do zadysponowania nie kupię nic godnego uwagi, a i kolejny proces przyzwyczajania się do nowego wykrywacza sprawi że moje nerwy już będą zszarpane do granic możliwości :) napiszę posta w tym temacie jak uzbieram 1500-2000zl (troche czasu to potrwa) :) nie mniej jednak dziekuje wszystkim za pomoc.


pozdrawiam!

Autor:  pablo11 [ piątek, 7 września 2007, 03:30 ]
Tytuł: 

ja doradze kup whitesa xl pro .... bardzo dobry sprzet na militarke i monety,cztery tryby pracy,rewelka,cena uzywki powinna byc w okolicach 1500zl,a nie ma porównania do polskiego sprzetu !!!!
pozdr.

Autor:  damiano [ piątek, 7 września 2007, 07:25 ]
Tytuł: 

pablo11 napisał(a):
ja doradze kup whitesa xl pro .... bardzo dobry sprzet na militarke i monety,cztery tryby pracy,rewelka,cena uzywki powinna byc w okolicach 1500zl,a nie ma porównania do polskiego sprzetu !!!!
pozdr.


Jak wygląda sprawa wagi i osiągów tego wykrywacza :que

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/