https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| rutus ultra 2 - 2 prośby https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46399 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michal_kk [ poniedziałek, 3 września 2007, 16:52 ] |
| Tytuł: | rutus ultra 2 - 2 prośby |
cześć! mam do was prośbę, napiszcie mi proszę ile bylibyście skłonni dać za rutusa ultre 2, oczywiście sprawnego, stan wizualny dobry, z gwarancją, która skończyła się 2 tyg temu :). druga rzecz - co kupić? to już drugi wykrywacz od rutusa (first was first :) ), który mi się spieprzył. albo mam ogromnego pecha albo ciąży na mnie jakaś klątwa (co jest bardzo prawdopodobne, bo mam na pieńku z kilkoma starymi cygankami ). mam do przeznaczenia max. 1000zł. chciałbym szukać monetek i mieć jakiś sprzęcik żeby co jakiś czas wyciągnąć bagnecik z ziemi. czy jest jakaś inna opcja niż rutus solaris?? |
|
| Autor: | timon86 [ poniedziałek, 3 września 2007, 17:28 ] |
| Tytuł: | |
Tak się składa że i ja do tej pory bytuje jedynie na Rutusach. Najpierw Ultra obecnie Solaris. Uważam że w spokojnie powinieneś znaleźć solarkę do 1000 zł, nie kiedy nawet z gwarancją więc myślę że jest to propozycja godna uwagi ;) Co do samego wykrywacza to jak każdy ma on swoje wady ale i zalety, moim zdaniem tych drugich jest zdecydowanie więcej dlatego z ręką na sercu mogę go polecić. Pozdro |
|
| Autor: | jacekm [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:01 ] |
| Tytuł: | |
http://www.allegro.pl/item239817936_wyk ... html#photo Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que Jest też podany tel. i GG :1 |
|
| Autor: | michal_kk [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:19 ] |
| Tytuł: | |
jacekm napisał(a): http://www.allegro.pl/item239817936_wykrywacz_rutus_solaris_tanio_.html#photo
Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que Jest też podany tel. i GG :1 podaj już od razu swój adres i numer konta jakbym się na ten wykrywacz zdecydował... |
|
| Autor: | Ivanhoe [ poniedziałek, 3 września 2007, 19:24 ] |
| Tytuł: | |
jacekm napisał(a): http://www.allegro.pl/item239817936_wykrywacz_rutus_solaris_tanio_.html#photo
Tu jest całkiem tanio można zadać pytanie sprzedającemu i sie dogadać co do ceny :que Jest też podany tel. i GG :1 Hehe, niezła reklama :pap |
|
| Autor: | damiano [ wtorek, 4 września 2007, 09:27 ] |
| Tytuł: | |
Raczej Olkusz nie jest w lubuskim ;) |
|
| Autor: | RoArt [ wtorek, 4 września 2007, 09:34 ] |
| Tytuł: | |
Nic jak przeniesc posty do dzialu "Gielda" |
|
| Autor: | michal_kk [ wtorek, 4 września 2007, 13:39 ] |
| Tytuł: | |
myśle że powinniśmy zakończyć ten temat i wrócić do pierwotnego. jak myślicie, ile mógłbym dostać za ten wykrywacz? dostałem już ofertę - 300 zł i myślę że jest więcej niż śmieszna :) nie wliczając rutusa solarisa - czy istnieje jakiś fajny wykrywacz na monetki, który znajdzie także bagnet i hełm do załóżmy 1200zł? co sądzicie o fisherze CZ 7 i garrecie gtax 550, co do tego drugiego, czy rzeczywiscie jest duzo lepszy od ace`a 250?? |
|
| Autor: | Ivanhoe [ wtorek, 4 września 2007, 15:05 ] |
| Tytuł: | |
A ja myślę, że za 2-letnią Ultrę II po gwarancji nie dostaniesz więcej jak 400 zł ;) |
|
| Autor: | michal_kk [ wtorek, 4 września 2007, 15:10 ] |
| Tytuł: | |
tak jak ci juz pisalem na pw, ostatnio sprzedalem firsta z uszkodzonym glosnikiem za niecale 300zl, a pamietajmy jakiej klasy jest ultra 2, a jakiej first... |
|
| Autor: | damiano [ środa, 5 września 2007, 10:30 ] |
| Tytuł: | |
Ivanhoe napisał(a): A ja myślę, że za 2-letnią Ultrę II po gwarancji nie dostaniesz więcej jak 400 zł ;)
Powiem tak że na alledrogo za 1,5 letnią czyli na gwaracji jeszcze U II ceny wahają się w granicach 600-650zł a jaki jest odzew :que Ano taki że aukcje znikają jak kamfora :) @sauroon Prosta sprawa wystaw na aukcji albo w dziale 'Giełda' i zobaczysz że ponad 4 stówki szarpniesz jak nic - tych wykrywaczy nie przybywa a chętnych jest mnóstwo :1 |
|
| Autor: | michal_kk [ środa, 5 września 2007, 20:13 ] |
| Tytuł: | |
Stwierdziłem że za kwotę, którą mam do zadysponowania nie kupię nic godnego uwagi, a i kolejny proces przyzwyczajania się do nowego wykrywacza sprawi że moje nerwy już będą zszarpane do granic możliwości :) napiszę posta w tym temacie jak uzbieram 1500-2000zl (troche czasu to potrwa) :) nie mniej jednak dziekuje wszystkim za pomoc. pozdrawiam! |
|
| Autor: | pablo11 [ piątek, 7 września 2007, 03:30 ] |
| Tytuł: | |
ja doradze kup whitesa xl pro .... bardzo dobry sprzet na militarke i monety,cztery tryby pracy,rewelka,cena uzywki powinna byc w okolicach 1500zl,a nie ma porównania do polskiego sprzetu !!!! pozdr. |
|
| Autor: | damiano [ piątek, 7 września 2007, 07:25 ] |
| Tytuł: | |
pablo11 napisał(a): ja doradze kup whitesa xl pro .... bardzo dobry sprzet na militarke i monety,cztery tryby pracy,rewelka,cena uzywki powinna byc w okolicach 1500zl,a nie ma porównania do polskiego sprzetu !!!!
pozdr. Jak wygląda sprawa wagi i osiągów tego wykrywacza :que |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|