Teraz jest wtorek, 23 czerwca 2026, 19:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garrett GTI 1500
PostNapisane: wtorek, 4 września 2007, 13:29 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 15:28
Posty: 52
Witam !
Czy jest ktoś posiadaczem Garretta GTI 1500 i czy mógłby mi ktoś napisać swoją opinię na jego temat . Pytam dlatego , że mam w planach kupic go . Obecnie jestem posiadaczem ACE 250 już 2 lata i doszedłem do wniosku ,że to jest taka zabawka dla poczatkujacych ! Oczekuję czegoś więcej od wykrywacza .
Proszę o odpowiedź .
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 4 września 2007, 15:26 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2007, 09:02
Posty: 14
Lokalizacja: internet
zastrzegam, ze jest to moja opinia, zaraz pewnie znajda sie przedstawiciele okreslonej marki i beda probowali podwazyc moje slowa
..sam przesiadlem sie z ace 250 i rowniez mialem watpliwosci co wybrac ..
i z cala odpowiedzialnoscia moge stwoierdzic - MINELAB - przejdz z ciemnej na jasna strone ksiezyca :he
.. zaraz pewnie zjedza mnie posiadacze xlt, ale za pieniadze przeznaczone na gti mozesz wybrac minimum 6-10 innych zdecydowanie lepszych.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 4 września 2007, 19:40 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 15:28
Posty: 52
Dzięki za podpowiedz . Jeżeli taka jest Twoja opinia na temat GTI 1500 , to mógłbyś mi podać parę wykrywek zdecydowanie lepszych od GTI 1500 i to jeszcze w tej cenie ?
Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 5 września 2007, 08:09 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2007, 09:02
Posty: 14
Lokalizacja: internet
.. proponuje chicby minelaba xterke 70, sovereign, tesoro cortes, fishera cz3d ...
musze powiedziec ze rowniez mialem ogromny problem z doborem wykrywki po ace250
i tez bylem sklonny kupic kolejnego garecika... zreszta proponuje rzucic na forum haslo:
GTI 1500 czy ... wybierz mu odpowiedniego konkurenta w podoobnej cenie, moge sie zalorzyć ze forowicze nie wskrza GTI,
prawda jest taka, ze garety sa mocno przereklamowane i nie maja takich mozliwosci jak wiekszosc wykrywek o porownywalnych cenach, w przypadku G placimy tylko za marke... jedyne co im sie udalo to ace250 - bo w tym przedziale cenowym nie ma konkurentow oczywiscie na drobnice.

PZD.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL