https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Garrett GTI 1500 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46438 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | oskarus [ wtorek, 4 września 2007, 13:29 ] |
| Tytuł: | Garrett GTI 1500 |
Witam ! Czy jest ktoś posiadaczem Garretta GTI 1500 i czy mógłby mi ktoś napisać swoją opinię na jego temat . Pytam dlatego , że mam w planach kupic go . Obecnie jestem posiadaczem ACE 250 już 2 lata i doszedłem do wniosku ,że to jest taka zabawka dla poczatkujacych ! Oczekuję czegoś więcej od wykrywacza . Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam! |
|
| Autor: | kopacz_zlomiarz [ wtorek, 4 września 2007, 15:26 ] |
| Tytuł: | |
zastrzegam, ze jest to moja opinia, zaraz pewnie znajda sie przedstawiciele okreslonej marki i beda probowali podwazyc moje slowa ..sam przesiadlem sie z ace 250 i rowniez mialem watpliwosci co wybrac .. i z cala odpowiedzialnoscia moge stwoierdzic - MINELAB - przejdz z ciemnej na jasna strone ksiezyca :he .. zaraz pewnie zjedza mnie posiadacze xlt, ale za pieniadze przeznaczone na gti mozesz wybrac minimum 6-10 innych zdecydowanie lepszych. |
|
| Autor: | oskarus [ wtorek, 4 września 2007, 19:40 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za podpowiedz . Jeżeli taka jest Twoja opinia na temat GTI 1500 , to mógłbyś mi podać parę wykrywek zdecydowanie lepszych od GTI 1500 i to jeszcze w tej cenie ? Pozdro! |
|
| Autor: | kopacz_zlomiarz [ środa, 5 września 2007, 08:09 ] |
| Tytuł: | |
.. proponuje chicby minelaba xterke 70, sovereign, tesoro cortes, fishera cz3d ... musze powiedziec ze rowniez mialem ogromny problem z doborem wykrywki po ace250 i tez bylem sklonny kupic kolejnego garecika... zreszta proponuje rzucic na forum haslo: GTI 1500 czy ... wybierz mu odpowiedniego konkurenta w podoobnej cenie, moge sie zalorzyć ze forowicze nie wskrza GTI, prawda jest taka, ze garety sa mocno przereklamowane i nie maja takich mozliwosci jak wiekszosc wykrywek o porownywalnych cenach, w przypadku G placimy tylko za marke... jedyne co im sie udalo to ace250 - bo w tym przedziale cenowym nie ma konkurentow oczywiscie na drobnice. PZD. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|