https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

GTI2500-proszę o pomoc
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46461
Strona 1 z 1

Autor:  f14 [ środa, 5 września 2007, 11:09 ]
Tytuł:  GTI2500-proszę o pomoc

Witam. Zamierzam kupić GTI2500 lecz chciałbym najpierw choć dwie minuty potrzymać go w ręku i sprawdzić namacalnie co kupuję.
W związku z tym szukam jakiejś dobrej duszy mieszkającej na Dolnym Sląsku, która poświęci mi kilka minut i zechce pokazać swój wykrywacz. Ja mieszkam w Legnicy i jeśli ktoś do mnie napisze- to oczywiście przyjadę w dogodnym terminie.
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam.

Autor:  pawel1970 [ czwartek, 6 września 2007, 19:02 ]
Tytuł: 

Jestem z Ścinawy mam 2500 chodze z nim na codzień kumpel też ma takiego

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/