https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| GTI2500-proszę o pomoc https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46461 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | f14 [ środa, 5 września 2007, 11:09 ] |
| Tytuł: | GTI2500-proszę o pomoc |
Witam. Zamierzam kupić GTI2500 lecz chciałbym najpierw choć dwie minuty potrzymać go w ręku i sprawdzić namacalnie co kupuję. W związku z tym szukam jakiejś dobrej duszy mieszkającej na Dolnym Sląsku, która poświęci mi kilka minut i zechce pokazać swój wykrywacz. Ja mieszkam w Legnicy i jeśli ktoś do mnie napisze- to oczywiście przyjadę w dogodnym terminie. Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | pawel1970 [ czwartek, 6 września 2007, 19:02 ] |
| Tytuł: | |
Jestem z Ścinawy mam 2500 chodze z nim na codzień kumpel też ma takiego |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|