DZIAD napisał(a):
Witam
Z Nowakiem chodze juz z 15 lat,co jakis czas wymieniam na nowszy.Teraz robi z pomiarem głębokosci ,na pelna głębokość,z dokladnościa centymetrowa.Oraz z 2 diodami dyskryminacyjnymi na drobne kolorowe smieci i grubszy kolor.(jak Pulse Star).Pod względem zasiegu to daej najgłębszy wykrywacz w Polsce.Na ramie 1,2 wiaderko widzi na 4 m.N okopy idealny,nawet mozna okreslic wymiary przedmiotu kantem cewki.Do monetek zbyt wolny.Na schowki nawet w zasmieconym terenie super(wtedy cewkę trzymam na wys.60 cm-nie widzi śmieci a zasieg pozwala na identyfikację skrzyni).
tel chyba 501 155 120
Na monetki i drobnice chodze z Fisherkiem 3D
na inne z TF 900
Klucznik
A mógłbyś podać przykładową cene tego "cuda".
Dzięki za info i pozdrawiam