Teraz jest poniedziałek, 22 czerwca 2026, 12:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacze Nowak,
PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2007, 23:09 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2006, 10:06
Posty: 64
Witam.
Chciałbym się zapytać szanownych kolegów o wykrywacze pana Nowaka.Szukałem w starszych postach ,ale były one z 2003 roku i mogą okazać się one troche przeterminowane.Mniej więcej chciałbym sie dowiedzieć jakie wykrywacze w tym czasie wypuścił na rynek pan Nowak i czy w ogóle warto jest je zakupić.Czy istnieje jakaś strona z wykrywaczami pana Nowaka na której mógłbym znaleźć jakieś info na temat jego sprzętu.Rozumiem że adres i numer telefonu sie nie zmienił,a jeśli tak to poproszę o aktualizacje.Interesuje mnie przeważnie militarka.Jak by mogli niech wypowiedzą się koledzy którzy używaja sprzetu pana Nowaka i mogliby troche o nim powiedzieć.Przepraszam że tyle wymagam ale chciałbym sie dowiedzieć czy warto zakupić taki sprzęt.Czytałem wiele opini i zdania są podzielone,więc już sam nie wiem.Bardzo proszę o pomoc. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 września 2007, 21:39 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2006, 10:06
Posty: 64
Na prawde nikt nic nie wie o wykrywaczach p Nowaka.Proszę o jakieś wskazówki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Wykrywacze Nowak,
PostNapisane: sobota, 1 września 2007, 23:07 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2007, 15:10
Posty: 73
Lokalizacja: z gór
Parę lat temu chodziłem z wykrywką Pana Nowaka nazywał się Saper,typowy PI wtedy był idealny na skrytki i militarkę, wady to łatwo psujący się wyłącznik i jeden wiecznie iskrzący peerek na płytce głównej poza tym Pan Nowak aczkolwiek bardzo miły facet niezbyt trzymał się terminów np obiecał mi kiedyś że naprawi (odpłatnie) wykrywkę w tydzień a trzymał ją ponad 2 miesiące, w efekcie wysłał Mi nową za darmo reasumując wykrywacz dośc przyzwoity na grubsze głębokie fanty na monetki czy śmieciowiska raczej bezużyteczny, najlepsze depozyciki walnąłem właśnie nim. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 2 września 2007, 23:20 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 23:40
Posty: 92
Lokalizacja: Roztocze
Witam
Zapytaj WAZE tak sie loguje na forum troche z nim chodził.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 września 2007, 11:57 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2006, 10:06
Posty: 64
Dzięki, spytam.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: jeszcze Nowak
PostNapisane: środa, 5 września 2007, 11:07 
Offline
Klucznik z Klucz

Dołączył(a): piątek, 10 listopada 2006, 20:23
Posty: 479
Lokalizacja: 32-310 Klucze
Witam
Z Nowakiem chodze juz z 15 lat,co jakis czas wymieniam na nowszy.Teraz robi z pomiarem głębokosci ,na pelna głębokość,z dokladnościa centymetrowa.Oraz z 2 diodami dyskryminacyjnymi na drobne kolorowe smieci i grubszy kolor.(jak Pulse Star).Pod względem zasiegu to daej najgłębszy wykrywacz w Polsce.Na ramie 1,2 wiaderko widzi na 4 m.N okopy idealny,nawet mozna okreslic wymiary przedmiotu kantem cewki.Do monetek zbyt wolny.Na schowki nawet w zasmieconym terenie super(wtedy cewkę trzymam na wys.60 cm-nie widzi śmieci a zasieg pozwala na identyfikację skrzyni).
tel chyba 501 155 120
Na monetki i drobnice chodze z Fisherkiem 3D
na inne z TF 900
Klucznik


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jeszcze Nowak
PostNapisane: środa, 5 września 2007, 18:28 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2006, 10:06
Posty: 64
DZIAD napisał(a):
Witam
Z Nowakiem chodze juz z 15 lat,co jakis czas wymieniam na nowszy.Teraz robi z pomiarem głębokosci ,na pelna głębokość,z dokladnościa centymetrowa.Oraz z 2 diodami dyskryminacyjnymi na drobne kolorowe smieci i grubszy kolor.(jak Pulse Star).Pod względem zasiegu to daej najgłębszy wykrywacz w Polsce.Na ramie 1,2 wiaderko widzi na 4 m.N okopy idealny,nawet mozna okreslic wymiary przedmiotu kantem cewki.Do monetek zbyt wolny.Na schowki nawet w zasmieconym terenie super(wtedy cewkę trzymam na wys.60 cm-nie widzi śmieci a zasieg pozwala na identyfikację skrzyni).
tel chyba 501 155 120
Na monetki i drobnice chodze z Fisherkiem 3D
na inne z TF 900
Klucznik


A mógłbyś podać przykładową cene tego "cuda".
Dzięki za info i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL