https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| garrett 1350 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46479 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | graf_zero [ środa, 5 września 2007, 23:05 ] |
| Tytuł: | garrett 1350 |
Mam pytanie do posiadaczy Garretta 1350. Przeczytałem w jego opisie że posiada 4 tryby częstotliwości. tymczasem kilka zdań niżej napisane jest częstotliwość pracy 7,2 kHz. Czyli jak to w końcu z nim jest ?? |
|
| Autor: | juras [ czwartek, 6 września 2007, 08:38 ] |
| Tytuł: | Re GTP |
Te "cztery tryby częstotliwości" to taka malutka regulacja częstotliwości, żeby wykrywacze pracujące obok siebie nie zakłócały się. pzdr juras |
|
| Autor: | graf_zero [ czwartek, 6 września 2007, 10:23 ] |
| Tytuł: | |
ok rozumiem, dzięki za info :piwo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|