https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

garrett 1350
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=46479
Strona 1 z 1

Autor:  graf_zero [ środa, 5 września 2007, 23:05 ]
Tytuł:  garrett 1350

Mam pytanie do posiadaczy Garretta 1350. Przeczytałem w jego opisie że posiada 4 tryby częstotliwości. tymczasem kilka zdań niżej napisane jest częstotliwość pracy 7,2 kHz. Czyli jak to w końcu z nim jest ??

Autor:  juras [ czwartek, 6 września 2007, 08:38 ]
Tytuł:  Re GTP

Te "cztery tryby częstotliwości" to taka malutka regulacja częstotliwości, żeby wykrywacze pracujące obok siebie nie zakłócały się.
pzdr
juras

Autor:  graf_zero [ czwartek, 6 września 2007, 10:23 ]
Tytuł: 

ok rozumiem, dzięki za info :piwo

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/