Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 01:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 17 stycznia 2005, 11:08 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
dobra super
ja to wiem
a pisze zeby sie dowiedziec czego tu jeszcze mozna szukac

zajebiste zdjęcia, cius przeslodzone: las, strumyk, ale tez to ze sa równa zje.... (tzn INNI heheheh lol


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 17 stycznia 2005, 20:45 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Kolega często jeździł do pracy do Szwecji, na polu bez wykrywacza znalazł 2 monetki dość stare ( ma mi je oddać :D , i prócz tego, nie wiem czy mnie nie posadzą :D jak powiem, ale przywiózł mnóstwo ale to mnóstwo skamieniałości, różnego rodzaju narzędzia ludzi kamienia łupanego, młoteczki, siekierki kamienne, groty, mówił, że tego na polach było mnóstwo, a brał co ładniejsze. Gdybym nie widział to bym nie uwierzył.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 12:34 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
a gdzie kolega jezdzil do pracy ? Do Skåne ? ( to jest land )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 13:20 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2263
Lokalizacja: Wielkopolska
Jak się tak upierasz na szukanie w tym kraju to spróbuj na plażach ! Tych piaszczystych - u nich jak na lekarstwo więc zagęszczenie fantów powinno być duże , ale raczej tych "cywilnych " m.in. monet itp. Łatwiej również o jakieś sensowne tłumaczenie w takim miejscu !
Na pewno jedna z bardziej popularnych , piaszczystch plaż jest w północno wschodniej Olandii - okolice Boda ! Jeźdsi tam rodzina królewska ! :krol
Poza tym na zachodzie koło Malme o ile pamiętam tez mają trochę piasku nad morzem .

Odnosnie miejsc "historycznych" itp. to akurat Szwedzi maja na tym punkcie fioła i wszędzie gdzie "coś" ma jakiś rodowód , jest atrakcyjne przyrodniczo lub historycznie tworzą rezerwaty ,muzea itp. A takich "atrakcji" jest tam naprawdę full.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 18:13 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 23 kwietnia 2004, 18:15
Posty: 770
Lokalizacja: Polska
W Szwecji to ja bym szukal naszych fantow ktore to panowie niebieskoocy sobie wywiezli przed wiekami. Ciekawy jestem jak czesto tam sie kopie np. polskie monety ktore zostaly stad wywiezione. Nawiasem mowiac w szwedzkich muzeach wiecej jest polskich fantow niz w naszych. Tak wiec bez skrepowania powinnismy wszyscy z forum tam pojechac i zrobic im wykrywkowy "potop polski" w ramach meczu rewanzowego

Pozdrawiam,

Ardengard


Ostatnio edytowano wtorek, 18 stycznia 2005, 20:17 przez Ardengard, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 18:50 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 13 grudnia 2004, 00:21
Posty: 187
Lokalizacja: GDAŃSK
Ja to chyba pokusiłbym się bedąc w Szwecji o wypad do Norwegii. Ceny zabójcze , ale jakiś ułanski wypadzik ( namiocik+ konserwy + czysta + piszczałka :)) byłby warty grzechu . Teren,, bogatszy '' niż Szwecja. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 19:17 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
dla informacji to Olandia to jest wyspa, wiec trzeba tam doplynac, z tego co pamietam prom jest Oskarshamn

Niestety nie wybralem sobie Szwecji, tylko nie mam wyjscia. Wszyscy rozumieją o co chodzi. A do Norwegi to mam jak przez calą Polskę. Jam blizej do Olandi niz do Norwegii.

A plaz tu jest naprawde malo, jezeli w ogole jakas sie trafi, to cala jest zajeta dla Krola Gustawa hehehehe


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 18 stycznia 2005, 20:44 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 494
Lokalizacja: Poznań
Przecież na Olandię jest most ! Z fantowych plaż to polecałbym Ahus, chyba najmodniejsze miejsce nad szwedzkim bałtykiem, obok w Yngsjo na plaży można znaleźć bunkry przykryte plastikowymi kopułami. Około 1,5 km w lewo od Ahus w wodzie jest pełno odłamków artyleryjsko rakietowych, wiem bo kilka razy tam brodziłem z moją laseczką (no wiecie odosobnione miejsce :-). W lasach niedaleko Kristatianstad i Tomelilli jest w lasach kilka kamiennych traktów prowadzących donikąd czyli chyba stare drogi, można by połechtać teren wykrywką.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 00:41 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
a moze troche bardziej na pólnoc na wybrzezu, ale nie w Kirunie hehehe i ponizej Stockholmu
tack


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 02:12 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 26 września 2004, 19:21
Posty: 72
Lokalizacja: Lubelskie
Witam.
O legalność poszukiwań nawet na plaży można miej więcej dowiedzieć się (chyba) z ambasady - może co nie co powiedzą....

Mnie osobiście zainteresowałby wypad do Rumuni - planowany okres miej więcej wakacyjny.
I byłoby super gdyby tak w kilka osób sobie pojechać z piszczałkami na "żniwa" :D
A może panie i panowie zbierzemy się w kilka osób i wyjedziemy gdzieś w bogato usłane fantami tereny ?
Ja jestem otwarty na propozycje i nie koniecznie musi to być Rumunia :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 10:46 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
w Szwecji zakaz kopania a w Rumunii wolna amerykaka pewnie w leb mozna dostac zalezy cortez co rozumiesz pod pojeciem ,,bogate tereny " :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 13:43 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 494
Lokalizacja: Poznań
Gdzieś był artykuł jak to w Rumunii wykupuje sie za zielę miejscową ochronę i przewodników, chwilowo nie mogę go namierzyć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 17:12 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
w Szwecji zakaz explorowania? Pytalem sie ostatnio i nic nie wiedzą ze nie wolno "szukać skarbów" hmmmm...? czemu tak uwzacie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 13:30 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 26 września 2004, 19:21
Posty: 72
Lokalizacja: Lubelskie
Prem co do Rumuni przyboczna gwardia to normalka ale to w koszta wypadu się wlicza a co do fantów to z tego co się orientuje jest to dosłownie eldorado :666.

Ps. Wysłałem Ci wiadomość na priv z "regionalnego" forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 16:35 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 30 kwietnia 2004, 00:00
Posty: 35
nie nic nie dostalem. wyslij moze na parrotman13@poczta.onet.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL