Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 18:30 
Offline
kapral riese1968
kapral riese1968

Dołączył(a): niedziela, 12 lutego 2012, 14:58
Posty: 1093
Lokalizacja: Stąd nie widać
No koleżanko :1 ... monety z Wielkopolski poznaję ale te dewocjonalja i inne różności z pierwszych fotek to chyba rodzinne strony? ;)
Widzę, że masz nareszcie więcej czasu i w tym roku foty będą na bieżąco :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 19:01 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
zgadza sie...wroclawskie i przemkowskie pola:)

zdjecia beda na biezaco, a i poszukiwania bardziej regularne;p


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 19:15 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2013, 14:37
Posty: 22
Lokalizacja: pow. Radzyński
najbardziej podoba mi się ta fajka :luv Super fanty :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 19:22 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 23 grudnia 2012, 12:09
Posty: 110
Lokalizacja: karkonosze
ja wybredny nie jestem i wszystko mi się podoba :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 19:40 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 7 października 2012, 14:11
Posty: 264
Lokalizacja: Pomorskie
zostawiam to bez komentarza.....po prostu piknie kobito,piknie :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 20:14 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 marca 2009, 10:24
Posty: 234
Bonton87 napisał(a):
zgadza sie...wroclawskie i przemkowskie pola:)

zdjecia beda na biezaco, a i poszukiwania bardziej regularne;p

ten Przemków w okolicach Głogowa?
gratki znajdek :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 20:21 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Tak, ten koło głogowa, aktualnie tu mieszkam i mieszkac bede przez pare miesiecy:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 22:16 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 2 lutego 2006, 09:35
Posty: 137
Garści sreberek w tym sezonie życzę :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 00:06 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 9 stycznia 2009, 12:16
Posty: 348
Lokalizacja: wrocław
A i półgrosz dla Prus Południowych (ten z lewej strony fotki) raczej rzadki jest.Mennica B czy E?
Pogratulować.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 00:11 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
bn67 napisał(a):
A i półgrosz dla Prus Południowych (ten z lewej strony fotki) raczej rzadki jest.Mennica B czy E?
Pogratulować.



Dzięki, a mennica B:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 03:32 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
Fajne znajdki :1 Bardzo dobre zdęcia, wszystko zaraz korzystniej wygląda.
Gratki! :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 05:39 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 25 stycznia 2011, 03:06
Posty: 284
Lokalizacja: Szczecin-Zd (d. Finkenwalde)
Dziewczę :1 , oby tak dalej :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 09:32 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
Exxxxxtra...nic dodać ,nic ująć.I w dodatku to pierwszy sezon.
Tak trzymaj i nie odpuszczaj swoim miejscówkom. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 16:46 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2007, 20:52
Posty: 563
Lokalizacja: podkarpacie
Brawo tak trzymać.Wszystko co do wody i na drzewo nie ucieka, wykryć i wykopać. Widać nie zginiemy, jak taką młodzież mamy. Zuch dziewczyna.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 18:08 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 23:42
Posty: 624
no,no,no aż mi wstyd normalnie wymiękam,przy takich fancikach a mówią że ,,słaba płeć,,patrzcie Panowie jakie się skarby kopie i się uczcie,pozdrawiam mader1111 :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL