Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 16:37 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 00:58
Posty: 316
Lokalizacja: Dolny Śląsk
150 daje rade :1 Fajne fanty :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 17:05 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 19:33
Posty: 179
Super kolego :1 Musisz mieć fajne miejscówki. A co do sprzętu daje radę. Moja Żona ma 250-tkę i czasami też mnie zawstydza :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 17:17 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 28 czerwca 2013, 13:07
Posty: 2
Widze , że obrabowałeś mały rosyjski sklepik

graty :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 17:37 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
a ile wypadów rzeź zrobił na te fanty pochwal się :666 pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 18:39 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
stachu1969 napisał(a):
a ile wypadów rzeź zrobił na te fanty pochwal się :666 pozdrawiam


Kilka wypadów niedaleko domku :) , Przeszedłem około 1 ha . :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 19:41 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 17 stycznia 2010, 03:41
Posty: 511
Lokalizacja: Skierniewice
lukas_BP napisał(a):
Kilka wypadów niedaleko domku :) , Przeszedłem około 1 ha . :)


W ciekawym miejscu mieszkasz. Gratuluję znajdek :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 19:58 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 3 stycznia 2012, 00:14
Posty: 285
Lokalizacja: W polu :-) DWR
Po raz kolejny życie pokazało że nie sprzęt a zapał i dobra miejscówka się liczy.
Ale jak na 150 bez pin pointa tyle drobnicy nakopać to :o
Gratulacje fantów :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 21:42 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): piątek, 5 marca 2010, 00:31
Posty: 361
nieważna różdżka, ważny czarodziej:)

zastanawia mnie tylko ile na tych polach wyszłoby cienkich sreberek sprzętem lepszej klasy.

Masz co robić, pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 12:21 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
30 minut i jest sreberko :D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 20:30 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 lipca 2012, 10:52
Posty: 239
3 to Królestwo Polskie, gratulacje ....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 05:47 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
ładne rzeczy, sądząc po ilosci i wykrywaczu to albo masz szczęscie albo jestes pierwszy na tych miejscówkach. Zainwestuj w lepszy sprzęt bo pewno drugie tyle zostawiłes w ziemi. Gratulacje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 17:49 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
Mała poprawka


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL